canvas tablo

Evlerimizin Gökkuşağı Tablolarımız

Gökkuşağındaki renkler birbiriyle ne güzel uyumludur. Dikkat çekici ve büyüleyicidir. Renklerin kâğıda aktarılmasıyla oluşan resim kavramı insanlık tarihi boyunca önemli yer tutmuştur. Renklerin mekânıdır gökkuşağı farklı tonlarıyla her görenin yüzünde bir gülümseme bırakır. Renklere evimizde de yer açmalı duvarları konuşturmalıyız sanatseverliğimizle. Evet, duvarlar konuşmaz diye kim demiş bir tablo kondurun duvarınıza bakın size neler anlatacak. Kederli gününüzde umut verecek, mutlu gününüzde ayağınızı yere bastıracak. Gönlünüzden kopararak seçtiğiniz tablo sizi kendi sınırlarında hapsedecek.

Hayal gücünüzü sınırlamayan canvas tablo size en uygun fiyatlarla kendi zevkinizi sunmaktadır. Kendi tablonuzu tasarlayabilir veya değerli ressamlarımızın yaptığı tablolarla dekorunuza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kalite bizden tercih sizden diyebiliriz. Görselliğe önem veriyorsanız şık bir tablo evinizi sizin için daha ferah bir ortam haline getirecektir. Bir tabloyla bu mümkün mü diye içinizden geçirebilirsiniz. Küçük şeylerle mutlu olmayan hiçbir şeyle yetinemez. Kendiniz için bir tablo alın size mutluluğu hatırlatan inanın her baktığınızda mutlu olacaksınız. Mutlu olmak çok zor değil. Mutluluğu insanlar zorlaştırıyor hatta imkânsız kılıyor. Yaşadığınız şartlar ne olursa olsun mutlu olmanız imkânsız değildir. Yağmurlardan sonra çıkan gökkuşağı gibi kötü günlerin ardından güzel günler gelecektir. Yeter ki sabırla beklemeyi bilelim. Nasıl bir ressam sabırla yapıyor resmini zıt renkleri dahi aynı karede harmanlıyor biz farkında bile olmuyoruz. Ressamın ustalığına bağlıdır. Kanvas tablonun mimarı olan ressamlarımız da bu ustalığa sahiptir. Tablolarımızı gördüğünüzde söylediklerime hak vereceksiniz.

Hayatınızda size mutsuzluk veren her şeyi çıkarıp atın. Onların yerine sizi mutlu eden şeylere daha çok yer verin. Bazen mutlu olmak için bencil olmanız gerekebilir. Bu duruma diğer insanlar iter sizi kendi eserleridir. Bu yeniliğe evinizden başlayabilirsiniz. Görmek istemediğiniz eşyalar yerine zevkle aldığınız eşyaları yerleştiriniz. Deneyin bundan sonra daha çok vakit geçireceksiniz evinizde. Kapıyı açtığınızda içinize doğan ferahlık paha biçilmez olacaktır. Evlerimiz temizliğiyle ve dekoruyla zevkimizin adeta abidesi gibidir. Diğer insanlara çok şey anlatır bizim hakkımızda bu nedenle onu nasıl konuşturacağımız bize bağlıdır.

Kapak görseli Henar Langa

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?