Çeneli Kırıcı

Fabo Makina

Fabo Makina İmalat Pazarlama San. ve Ltd. Şti, çeneli kırıcı alanında nitelikli hizmet veriyor. Uzun yıllar önce kurulan firma, beton santralleri ve ekipmanları konusunda yüksek mühendislik ve gelişmiş teknolojileri kullanarak makina üretimi yapıyor. Firmaya Fabo.com.tr resmi web sitesi üzerinden günün her saatinde online erişim sağlanıyor.

Fabo İnşaat

Fabo makina olarak hizmetlerine devam eden şirket, inşaat alanında da kaliteli makina üretimlerini aktif olarak sürdürüyor. Ayrıca kırma eleme tesisi konusunda sektördeki liderliğini koruyor. Her türlü makinaların üretilmesinde ve tedarik edilmesinde öncü bir firma olarak sağlam adımlarla ilerliyor. Fabo Makina %100 Türk sermayeli bir kuruluş olarak kaliteli hizmet veriyor.

Kalite Standartları

Fabo Makina 2003 yılında İzmir Torbalı’da kurmuş olduğu 3.000m2 açık 3.000m2 kapalı alanda 40’dan fazla ülkeye kaliteli tersiyer kırıcı ihracatları yapıyor. Bu konuda, dünya çapında başarı elde eden bir firma olarak çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca dış pazarda da satışlar yapan firma, işletmelerin kalite standartlarını bir üst seviyeye yükseltiyor.

Aktif Çözümler

Piyasalarda büyük bir ivme yakalayan Fabo Makina ailesi, sektörde en güvenilir ve en aktif çözümleri sunuyor. Satışını yapmış olduğu sayısız ürün çeşitleri, üstün kalite ve standartlara sahip oluyor. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Fabo Makina bu sayede, müşterilerinin ihtiyaçlarına hitap edecek ürünlerde en iyi nitelikleri içeriyor. Satış sonrası destek hizmetlerini esirgemeyen Fabo Makina’yı müşterileri güven içerisinde tercih ediyor.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?