Facebook İndir Ve Bilinmeyen Özellikleri Keşfet

Facebook İndir

iOS işletim sistemine sahip olan aletinizin içerisinde bulunan AppStore’ye giriyorsunuz. Burada indirme işlemini yapmanız için sürekli olarak sizden ICloud şifrenizi girmeniz gerekmektedir. AppStore’da arama kısmına Facebook yazıyor ve aratıyoruz. Karşımıza çıkan Facebook İndir uygulamasının üzerine tıklıyoruz ve üzerinde ok işareti olan bulut simgesine tıklıyoruz. Bu işlemle indirmeyi başlatmış olursunuz dilerseniz direkt olarakta Fbindir.org sitesi üzerindende indirebilir veya yazımızı okumaya devam ederek işleminizi birkaç adımla yapabilirsiniz.

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra karşımıza Open(Aç) butonu gelecektir. Bu butona basarak Facebook uygulamasını açıyoruz. Eğer Facebook üyeliğiniz yoksa giriş butonunun altında Facebook’a kayıt ol seçeneğiyle bir hesap oluşturuyorsunuz. Gerekli alanları doldurduktan sonra üyeliğiniz tamamlanmış olur. Daha sonra kayıt olduğunuz bilgileri, uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan boşluklara doldurup girişinizi yapabilirsiniz.

Tablet İçin Facebook İndir

Facebook uygulaması her cihaz için uyumlu hale getirilerek, insanların her yerde Facebook sosyal medya platformundan yararlanması söz konusu haline getirilmiştir. Akıllı telefonlardan sonra tabletlerin insanların yaşamında yerini almasıyla beraber, Facebook uygulaması kullanılmaya başlamıştır.

Facebook uygulamasını iOS yazılımı kullanmakta olan bir tablete indirmek için; öncelikle AppStore’a girilmeli ve sonrasında da Facebook uygulamasını bularak indir butonuna tıklanmalıdır. iOS cihazlarda Android cihazlardan farklı olarak indirme esnasında iCloud şifresi istenmesi söz konusudur. Android cihazlarda ise Google Play Store’a girilerek, yükle butonundan uygulama indirilir ve internet web sitesinde kullanılmakta olan e-mail adresi ile şifre girilerek, web sitesinden faydalanılan tüm içeriklere kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumunuz nedir?