Araba Oyunu

Flash Oyun Sitesi: Oyunu Oyna

Günümüzde birçok oyun sitesi bulunmakta. Kimi zevkine açıyor kimi bu işten ekmeğini yiyor. Bazıları ise para kazanmak uğruna her yere reklam vs. dolduruyor. Fakat bazı oyun siteleri varki gerçekten bu sektörde fazlasıyla takdiri hak ediyor.

Bu yazımda o oyun sitelerinde biri olan oyunuoyna.com’u tanıtacağım. Bu sitede Ateş ve Su oyunlarından Winx Oyunları‘na kadar, yarış oyunlarından Dünyanın En Zor Oyunu‘na kadar birçok oyun bulmanız mümkün. Üstelik oyuncuları boğan reklamlar, popup reklamlar, splash reklamlar da yok.

Oyuncu istediği oyunu çok kolay bir şekilde bulabilmekte. Hatta oyun arama kısmı da mevcut. Birçok kategoride birçok oyun oynayabilirsiniz.

Tasarımı da diğer oyun sitelerine nazaran gayet hoş ve gözü yormuyor. Saatlerce oyun oynayan oyuncular için en ideal oyun sitelerinden biri. Beğendiğiniz oyunları isterseniz Facebook, Twitter, Google Plus gibi sosyal ortamlarda paylaşıp arkadaşlarınızın da o oyunu oynamasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca oyunlarda yorum sistemi de bulunmakta. Hakkında yorum yapmak istediğiniz oyun sayfasına girip istediğiniz yorumu yapabilirsiniz. Mesela GTA 5 oyunu hakkında yapılan yorumlardan biri; “Bence GTA kadar güzel bir oyun ya. Süper.”

Benim de oynadığım güzel oyunlar mevcut elbette bu sitede. Geri Geri Araba Kullanma, Park Etme, FBI Aracı, Tank Aracı bunlardan biri.

Kesinlikle sizde bu oyun sitesine uğramalısınız. Emin olun çok seveceksiniz.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?