bitcoin

Hangi Bitcoin Borsası Daha Güvenilir?

Kripto para yatırımında, doğru sonucu almak adına en önemli konuların başında iyi bir borsa seçmek geliyor. Yatırımcılar için tercih edilebilecek birçok farklı borsa alternatifi olması da zaman zaman kafa karıştırıcı olabilir. Peki hangi Bitcoin borsası daha güvenli? Bitcoin ve Ethereum gibi birçok altcoin’in listelendiği borsalar içinde seçim yaparken, komisyon oranları, mobil uygulamalar gibi birçok kriterin yanında en çok dikkat edilmesi gereken konu, güvenilirlik.

Kucoin Türkiye’de Yasal Olarak Faaliyet Gösteren Global Bir Borsa

Kripto para borsaları içinde en güvenilir adreslerin başında Kucoin geliyor. Singapur’da kurulduktan sonra, dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren global bir borsa haline gelen Kucoin, kullanıcılarına spot piyasanın yanı sıra vadeli işlemler, stake işlemleri ve birçok avantaj sunuyor. Güvenilirlik açısından bakıldığında, Kucoin en eski borsalardan biri ve 10 milyona yakın kullanıcının tercihi. Kurulduğu günden bu zamana kadar milyar dolarlarca işlem hacminin gerçekleştiği borsanın, Türk yatırımcıları için en iyi yanlarından biri ise resmi olarak faaliyet göstermesi.

Dünya çapında, işlem hacmi bakımından ilk 5 borsa içinde yer alan Kucoin, her 4 kripto para yatırımcısından 1’inin tercihi. Borsanın 2022’nin Nisan ayında, Türkiye’de şirket açması ise Türk kripto para yatırımcıları için önemli bir gelişme oldu. Bireysel ve kurumsal yatırımcılar, Bitcoin ve diğer kripto varlıklarda Kucoin’i tercih etmeye devam ediyor.

Günün Her Anı Destek

Kripto para borsaları, hisse senedi ya da emtia piyasaları gibi iş günlerinde, mesai saatlerinde açık bir piyasa değil. Kripto para ekosistemi 7 gün 24 saat hareketli ve bu nedenle borsalarda en çok ihtiyaç duyulan konular içinde iyi bir destek geliyor. İşlemlerle, para çekme ve yatırma talepleri ile ya da hesap bilgileri ile ilgili herhangi bir konuda, kripto para borsalarının desteği çok önemli. Kucoin destek birimi, 7 gün 24 saat kullanıcıların tüm problemlerini dinleyen ve çözüm üreten bir borsa. Bu nedenle birçok kişi, Kucoin’i kaliteli desteği nedeniyle tercih ediyor.

BTC Fiyat araştırması yapmak ve BTCUSDT grafiklerini incelemek için Kucoin’i ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Yatırımlar Sigortalı

Kripto para borsalarında siber saldırılar ve fonların çalınması konusu her zaman bir risk. Ancak kripto para borsaları bu duruma karşı yatırımcıları koruma yükümlülüğüne sahip. Kucoin de bu anlamda sorumluluk sahibi bir borsa ve sigorta güvence fonu ile, yatırımcıların tüm varlıklarının koruma altına alıyor. Borsanın şu anda 150 milyon doların üzerinde olan güvence fonu sürekli olarak büyüyor. Milyarlarca dolarlık kripto para alım satım işleminin yapıldığı bir borsa olması nedeniyle Kucoin, güvence fonunun önemli olduğu bir borsa. Gelişmiş şifreleme ve güvenlik altyapısı ile hem web platformunun hem de mobil uygulamaların güvenli alım satım deneyimi sunduğu borsa, bireysel ve kurumsal yatırımcıların tercihi konumunda.

Türkiye’de en çok tercih edilen borsalar içinde yer alan Kucoin, her yeni üyeye 500 USDT’ye varan oranda bonus sunmasıyla da dikkat çekiyor. KYC olmadan para çekmenin mümkün olduğu borsa spot ve kaldıraçlı kripto işlemleri için tercih edilebilecek adresler arasında.

Kapak görseli André François McKenzie

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?