Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama ve satın alma desteğini profesyonel bir anlayışla yürüttüğümüz hizmet politikamız dahilinde sizlere sunmaktayız. Hem psikolojik hem de fizyolojik olarak hastaneden sonra bakıma ihtiyaç duyan yakınlarınız adına, tam donanımlı havalı yatak çeşitlerini firmamız bünyesinden temin edebilirsiniz. Tercih yaptınız yataklar uzman kadromuz ile adresinize getirilmekte ve kurulumu gerçekleştirilmektedir. Eksiksiz bir donanıma sahip ve güçlü motor sistemleri ile farklı açılarda hareket etme yeteneği olan yatak modellerinden, hastanın durumuna ve gelişme sürecine bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Huzurevlerinde ya da bakımevleri ile birlikte en çok evlerde tercih edilen bu yataklar, yakınlarınızın hastanede elde edebildiği tüm olanakları en iyi şekilde sunmaktadır.

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul

Hasta yatağı kiralama İstanbul içi hizmet alınırken fiyat 1 ile 30 gün arasında sabit olarak kalır. Daha sonraki aylarda hizmet alımı devam ederse, yatakların yapılarına ve özelliklerine bağlı olarak fiyatlarda indirim gerçekleştirilmektedir. Tamamen kaliteli malzeme yapısı ile fabrikasyon üretim hattından geçerek doğrudan halka sunulan yataklar, firmamız bünyesinde tam donanımlı özellikleri ile rahat bir iyileşme süreci sağlamaktadır. Özellikle hastaneden çıkış sonrası yakınlarınızın en fazla 7 ay kadar bir iyileşme süreci tahmini var ise, o zaman en doğru seçenek hasta yatağı kiralama desteğini almaktır. Böylece üst düzey teknolojik motor sistemler ile hazırlanmış ve tam donanımlı yatakları, çok uygun fiyatlarla elde edebilir; hastanızın kısa süre içerisinde sağlıklı ayağa kalkmasına olanak tanıyabilirsiniz. Odanıza kurulum ve geri alımı hizmet dahilinde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Hasta Yatağı Çeşitlerinin Farklı Özellikleri

Hasta yatağı iyileşme süreci ne olursa olsun hastanın sağlığına tam olarak kavuşması için büyük bir öneme sahip, eksiksiz donanımı ile tüm aktivitelerin gerçekleştirilmesine olanak vermektedir. Örneğin serum masası, yemek masası; sağlam bir alüminyum profil ile hazırlanmış yan korkuluklar büyük bir rahatlık sunmaktadır. Ayrıca 360° dönebilen ve kilitleme özelliği bulunan sağlam tekerlekler, yatakların rahatlıkla farklı odalara taşınmasına, hastanın psikolojik olarak da aynı yere hapis kalmamasına fırsat vermektedir. Güçlü iskelet yapısı hastanın yatak içerisinde rahat hareket etmesine ve güvenle dinlenmesine olanak tanır. Böylece 6 aydan daha kısa sürede iyileşme sürecine ihtiyaç duyan hastalar adına, firmamız bünyesinde uygun fiyatlarla kiralama hizmeti elde edebilirsiniz. İhtiyacınız olan doğru modele karar verebilmek için www.sifayatak.com adresimizi ziyaret edebilir yada 0533-433-24-50 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Teknolojik Sistemlerle Havalı Yatak Modelleri

Havalı yatak özellikle motor sistemleri sayesinde hasta yatakları arasında ayrıcalıklı olan ürünlerdir. Bu medikal ürünler yatakların farklı noktalarına yerleştirilen mekanik sistemlerle, hastanın günlük ihtiyaçlarını kolayca gerçekleştirmesine olanak vermektedir. Özellikle oturur pozisyona gelme avantajı sağlayan hasta karyolası, hastanın başta ilaç ve yemek saatleri olmak üzere, sosyal aktivitelerin de rahatlıkla yapmasına fırsat tanımaktadır. Ayak bölümündeki hareket yeteneği ve asansör sistemleri de gün içerisinde farklı kolaylıklar sağlar. Firmamız çatısı altında tamamen hijyenik ve steril bir tasarım altında hazırlanmış, antibakteriyel özelliğe sahip yatak çeşitlerini çok uygun fiyatlarla temizn edebilirsiniz. Kumanda ile kontrol edilebilen tam donanımlı bu yataklar, hasta yakınlarınızın kısa süre içerisinde sağlıkla ayağa kalkmasına fırsat sunmaktadır. Bu karyolaların üzerine serilen havalı hasta yatağı modelleri ile de yara oluşumunu engelleyebilirsiniz.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?