Hediye Kart Notu Mesajlar

Hediye Kart Notu Örnekleri: Doğum Günü, Yıl Dönümü, Yeni İş

Sevdiklerinize özel günlerde hediye göndereceğiniz zaman, sadece doğru hediyeyi seçmeniz yetmez. Bu özel hediyelerin yanına iliştireceğiniz mesajlar da çok önemlidir. Doğru kelimeleri bulmak kolay gibi görünse de, bazen ne yazacağınıza karar vermek zor olabilir. Siz de ne yazacağına bir türlü karar veremeyen grubun içinde bulunuyorsanız, öncelikle mesaj yazarken nelere dikkat etmelisiniz hep birlikte bunu ele alalım.

Cümlelerinizi kişiselleştirin

En duygusal mesajlar içimizden gelerek yazdıklarımızdır. Bu nedenle hediye göndereceğiniz sevdiklerinizle ilgili düşünmek için birkaç dakika ayırıp cümlelerinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Mesajınız kısa ve öz olsun

Hediyenizin yanına bir not yazarken, uzun uzun cümleler yazmanıza gerek olmadığına emin olabilirsiniz. Mesajınızı yazarken uzun uzun cümlelere takılmayın, kısa cümlelerle de duygularınızı ifade edebilirsiniz.

Eğlenceli olun

Onun hakkında nasıl hissettiğinizi ifade ederken eğlenceli olma şansının tadını çıkarın. Hediye göndereceğiniz kişi ile beraber geçirdiğiniz en komik anıları düşünün ve cümlelerinizi bu şekilde oluşturun.

İpuçlarımızdan sonra yine de mesaj yazmakta zorlanacağınızı düşünüyorsanız, aşağıda ilham almanız için listelediğimiz doğum günü, yıl dönümü ve yeni iş mesajlarına ulaşabilirsiniz.

Doğum Günü Mesajları

 • Eşsiz, komik, anlayışlı, güvenilir… Seni anlatmaya kelimelerin yetmeyeceğini biliyorum. Bu yüzden bir an önce doğum gününü kutlamak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun!
 • Kötü ya da iyi… Nasıl hissedersem hissedeyim hep yanımda oldum. Bana her zaman özel hissettirdin. Bu yüzden ben de yılın en önemli gününde sana özel hissettirmek istiyorum. Doğum günün kutlu olsun!
 • Seni bir gün görmesem benim için gün aydınlanmaz ya da sana uzak olsam o gün asla bitmez… Seni her zaman seveceğim. En iyi doğum gününü hak ediyorsun, doğum günün kutlu olsun!
 • İyi ki doğdun hayatımın en önemli parçası, sen olmasan ne yapacağımı asla bilemezdim. Seni çok seviyorum!
 • Sen kimsenin sahip olamayacağı derece güvenilir bir insansın. Bana böyle hissettirdiğin için sana her zaman minnettarım olacağım. Umarım şimdiye kadarki en mutlu doğum gününü kutlarsın. İyi ki doğdun!

Daha fazla doğum günü mesajları için tıklayın..

Yıl Dönümü Mesajları

 • Mutlu yıl dönümlerine karıcığım/kocacığım, bir yılı daha devirdik!
 • Aşk gelip geçicidir derler, ama benim sana olan aşkım yıllardır geçmedi. Sana her yıl daha da aşkla bağlanıyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun!
 • Yıllarca o kadar çok zorluğa göğüs gerdik ki, birbirimize karşı duyduğumuz sevgi, güven, heyecan ve saygı her geçen yıl daha da arttı. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!
 • Evlendiğimiz günden bu yana tam on yıl geçti ve ben her sene olduğu gibi bu sene de dünyanın en şanslı adamı/kadını olduğumu düşündüm. Nice mutlu yıl dönümlerine sevgilim!
 • Yıl dönümünüz kutlu olsun karıcığım/kocacığım! Hayatımız her zaman kolay olmadı, ama yıllar sonra arkama dönüp baktığımda iyi ki diyorum. Seni her yıl bir önceki yıldan daha çok seviyorum.

Daha fazla evlilik yıldönümü sözleri için tıklayın..

Yeni İş Mesajları

 • Adım attığın ve odaklandığın her şeyde başarılı olduğun gibi umarım yeni işinde de çok başarılı olursun! Tebrikler…
 • Girdiğin her ortamda başarılı oldun. Bilginle ve yardımseverliğinle insanlara ışık olmaya devam edeceğini biliyorum. Yeni işinde başarılar dilerim!
 • Her yıl hayallerine bir adım daha yaklaşıyorsun. Yeni işinde başarılar!
 • Yeni işinde de her zamanki gibi başarılı olacağını biliyorum. Yeni işin hayırlı uğurlu olsun!
 • Başarılı olmak için tüm becerilere sahipsin. Yeni işinde başarılar!

Daha fazla yeni iş mesajları için tıklayın..

Seçtiğiniz hediyenin yanında göndereceğiniz kart notunun mükemmel olmasına gerek yok. Hediyenizi alacak kişi, yazdığınız notu okuduğunda kendini özel hissediyorsa, işte o zaman amacınıza ulaşmış olursunuz. Sevdiklerinizin özel günleri için ilham alabileceğiniz cümleleri yukarıda sizin için listeledik. Umarız, hediye göndereceğiniz sevdiklerinize duygularınızı ifade ederken size ilham olabiliriz.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?