Helal Size Devler

Dün gece 21:30’dan sonra hayat durdu bizim evde. Küçük kardeşimi bile uyuttum ağlayıp maçın akışını bozmaması için. :) Nasıl bir maçtı Allahım ya. Son çeyreğe kadar dedim kesin yenildik. Ama o son çeyrek nasıl geçti öyle. Nefes bile almadım desem yeridir. Son dakikada öne geçip tekrar Sırbistanın 1 sayı farkla one geçmesi. Hemde 15 saniye kala. İşte orda bütün ipler koptu. Sinirden dizlerime vurmaya başladım. Ama Kerem Tunçeli’nin 5 salise kala potaya bıraktığı turnike herşeyi değiştirdi. 5 saniye değil 5 salise. :) Top adamın eline değer değmez bitirmesi lazım hakemin. Spikerler çıldırdı zaten. 30 kere falan kazandık dedi. :) Neyse adamlar yarı alandan oyunu tekrar başlattılar ve Semih Erden’in o blogu maça son nokta oldu ve finale kaldık. :)

Bakalım bu akşam Amerika ile maçımız var. Altın madalyayı alırsak zaten Türkiye sokaklara dökülür. Dün akşam bile coştuk. Zafer bizim olursa neler olur kim bilir. İnşallah finalide alırız da 12 Dev Adam bize muhteşem bir akşam yaşatır.

Ama Sırplarda bir adam var. Teodosic sanırım. Adam harika üçlük atıyor abi. Aşmış artık kendini. Ama bizim devlerin yanında fıss. :) İşte size bu adamla ilgili muhteşem bir espri. Nefesleri tutmak 0,5 saniye, o son blogu koymak 0,2 saniye, Teodosic’i GÖT etmek paha biçilemez. :) :) :)

Birde Twitter da en çok twitlenen kelime 12DevAdam olmuş. :) Referandumu bile geçmiş valla. :)

Hadi devler yenin şu Amerika’yı…

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?