Hisse Senedi Basımı Makronet Basım

Hisse senedi basımı titizlik, deneyim ve teknolojik donanım gerektiren bir iştir. Hisse senedi basılırken, özel işlemeler, uygun teknolojik araçlarla kullanılır. Bu işlemelerin daha önce herhangi bir basım şirketi tarafından kullanılmamış olması için özel programdan faydalanılır. Bu işlem sayesinde hisse senetleri şirketlere özel olarak kalıcı olur. Kopyalanması durumunda hukuksal haklarını da saklı tutar.

Hisse Senedi Nasıl Basılır?

Hisse senedi basımı için gerekli olan belgeler şirketimize ulaştırılmaktadır. Müşterinin ihtiyaç duyduğu ve belirttiği sayıda senet basılır. Bu işlemlerin hepsi Makronet Basım kapsamında son teknolojik makineler ile yapılmaktadır. Basım işlemleri Makronet Basım tarafından oldukça kaliteli şekilde yapılmaktadır. Bu unsurların dışında, basım sırasında 3 profesyonel çalışan da basılan senetleri titizlik ve profesyonellikle oldukça detaylı şekilde Kalite kontrolunu yapar. Çünkü senetler şirketler tarafından kullanılacak kıymetli evraklar arasındadır. Bu sebepten ötürü değerli evrak basımlarını müşterinin belirlediği özelliklerde titizlikle yapmaktayız. Makronet Basım; bu konuda oldukça bilinçli ve hassastır.

Hisse senetlerinin basılmasından sonra; çalışanlar tarafından bu hisse senetleri tek tek kalite kontrol edilir ve daha sonra ambalaj bölümüne yollanır. Bu bölümde hisse senetleri paketlenir ve teslime hazır hale getirilir. Müşteriler isterlerse teslim bölümünden alabilirler. Ancak müşterinin bu hisse senetlerini alabilmesi için bu bölümden gelip, şirket yetkilisi yada şirketin görevlendirdiği kişi alabilir. Uzak olan şirketler ve kuruluşlar için de kargo sistemi de mevcut olmaktadır. Son derece güvenli kargo aracılığı ile senetler şirket adreslerine gönderilmektedir. Tüm bu işlemlerin ardından güvenli bir şekilde senet basım işlemleri tamamlanmış olmaktadır.
Makronet Basım kapsamında şirket bünyesinde görev alan çalışanların çoğu oldukça tecrübeli, deneyimli ve eğitimli kişilerdir. Güler yüzlü hizmet politikası ve karşılıklı anlayışı benimsemiş olan şirket politikası ile başarı oranları oldukça yüksek olan Makronet Basım; tasarım grafikerleri bakımından yazılımcılık alanında lisansüstü eğitim almış uzman kişileri barındırmaktadır.

Hisse senedi basımı, pay senedi basımı, kıymetli evrak basımı gibi yüksek güvenlik gerektiren bu evrakların basımı, Makronet Basım matbaalarında son teknoloji ile yapılmaktadır.

Daha fazla bilgi için => http://www.hissesenedibasim.com/

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?