Hulk

Hulk Kostümü Giymeyi Çocuklar Neden Sever?

Hulk Kostümü Hulk kostümü, son yıllarda iyice popülerleşen bilim kurgu ve süper kahraman filmleriyle çocukların en sevdiği hediyelerden biri haline geldi. Superman, Batman, Spiderman gibi süper kahramanların yanında, yeşil dev Hulk ilginç hayat hikayesi ve süper gücüyle çocukların gözdesi haline geldi. Asıl adı Bruce Banner olan süper kahraman Hulk’ı çocukların neden bu kadar çok sevdiğini hiç düşündünüz mü?

Yeşil dev Hulk’ın neden bu kadar sevildiğini anlamak için önce onun hayat hikayesini bilmek gerekiyor. Peki çocukların sevgilisi Hulk kimdir? Asıl adı Dr. Robert Bruce Banner olan yeşil dev Hulk, nükleer fizikçi bir babanın oğludur. Bruce Banner çok zeki biridir. Ancak babası oğlunu hiçbir zaman yeterince sevmemiştir. Hatta eşine de kötü davranan bu adam, en sonunda eşini öldürür ve oğlu Bruce’u ölümle tehdit eder. Bu durum Bruce’un travmatik bir çocukluk geçirmesine sebep olur. Bölünmüş bir kişilik yaşayan Bruce, zamanla bunu bastırarak sessiz ve güçsüz bir insana dönüşür.

Yıllar sonra askeriye tarafından bir projeyi yürütmesi için işe alınan Bruce, talihsiz bir kaza sonucu yüksek miktarda Gama radyasyonuna maruz kalır ve sinirlendiğinde yeşil bir deve dönüşen biri haline gelir. Her şeye sinirlenen Bruce, yeşil dev Hulk’a dönüştüğünde öyle güçlüdür ki istediğinde yerçekimine bile karşı koyabilir.

Hulk

Hulk kostümü giyen çocuklar kendilerini güçlü ve kuvvetli hissederler. Yeri geldiğinde yer çekimine bile karşı koyabilen Hulk gibi olmak isteyen çocuklar 3D kabartmalı Hulk kostümü giydiklerinde tıpkı süper kahraman Hulk gibi kaslı ve kuvvetli görünürler.

Küçük çocuklar Hulk kostümü giydiklerinde Hulk gibi olduklarından arkadaşlarıyla ya da tek başlarına istedikleri Hulk oyununu oynayabilirler. İzledikleri çizgi filmleri ya da sinema filmlerini yeniden canlandırarak eğlenceli vakit geçirirler. Oyun oynamak çocukların bilişsel gelişiminde önemli bir etkiye sahiptir. Çocukların daha önceden izledikleri şeyleri aradan uzun bir süre geçtiğinde tekrar etmeleri ve hatırlamaları zekalarını geliştirip hafızalarını güçlendirecektir.

Hulk kostümü giyerek oyun oynayan çocuklar gerçekten Hulk olduklarını düşünürler ve Hulk’ın gücünü, adalet ve iyilik sever yönünü benimserler. Hayal gücünün sınırlarını zorlayıp yepyeni ve orijinal oyunlar üretirler.

Çeşit çeşit Hulk kostümleri KarakterDukkani.com’da! Tamamen sağlıklı malzemeden üretilmiş, orijinal ve lisanslı en ucuz Hulk kostümleri yalnızca bir tık uzağınızda. Üstelik Karakter Dükkanı’nda kapıda ödeme, kredi kartına 9 taksit, telefon sipariş imkanıyla aynı gün kargoda. Keyifli alışverişler dileriz.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?