Tesbih

İhtiyacınız Olan Hac Malzemeleri Minber’de

Hac ibadeti, İslam’ın beş şartından biri olarak tüm dünyadaki Müslümanlar için büyük önem taşıyor. Kabe’nin ve belirli özel mekanların ziyaret edildiği hac ibadeti, İslam’da Müslümanlar için farz olarak kabul edilen ibadetlerden bir tanesi. Özgür, yetişkin ve zihinsel yeterliliğe sahip tüm Müslüman bireylerin gerekli şartları sağlamaları halinde yerine getirmeleri gereken bir ibadet olan hac ibadeti, hacı adaylarının bazı spesifik dini ürünlere ihtiyaç duymasına sebep oluyor. Avrupa’nın en kapsamlı ürün yelpazesine sahip online marketi Minber, Avrupa’da ikamet eden hacı adayları ve umre ziyaretinde bulunacak olan Müslümanlar için ihtiyaç duyulan tüm hac malzemelerine online mağazasında yer veriyor.

İhtiyaç Duyulan Hac Kıyafeti ve Umre Kıyafeti Çeşitleri

Farz olan ibadetlerden bir tanesi olan hac ibadetini yerine getirecek Müslüman kişiler, ihram gibi erkek hac kıyafeti çeşitlerine ve ferace gibi kadın hac kıyafeti modellerine ihtiyaç duyuyor.  Mekke’de bulunan ve milkat olarak adlandırılan özel kısımlara yalnızca ihrama girmek şartıyla gidilebildiği için, bu bölgelerde ihram ve umre kıyafeti giyme gerekliliği bulunuyor. Hava yolu ile doğrudan Mekke’ye ulaşacak olan hacı adayları, bulundukları havaalanında ihrama girmek zorunda kalıyor. Bunun için de Avrupa’da yaşayan Müslüman erkekler, yola çıkmadan önce erkek hac kıyafeti çeşitlerini satın alıyor. Avrupa’nın her yerine sorunsuz teslimat sağlayan Minber, ihram çeşitlerinin yanı sıra erkek dik yaka gömlek, dik yaka hac gömleği ve keten dik yaka gömlek gibi hac kıyafeti çeşitlerini de satışa sunuyor.

Hac Hediyeleri ve Hac Aksesuarları

Avrupa’nın en çok tercih edilen İslami ürün marketi Minber, hacı adaylarının ve umre ziyaretçilerinin hac kıyafeti dışındaki ihtiyaçlarına da yanıt veriyor. Özellikle hacı adaylarının hatıra olarak ve sevdiklerini mutlu etmek için hediye amacıyla tercih ettiği hacı tesbihi ve hac yüzüğü gibi ürünler, Minber’in güvenilir online alışveriş sistemi aracılığıyla tüm Avrupa ülkelerine teslim ediliyor. Gül kokulu kolye ve sürme gibi klasikleşmiş hac malzemeleri de, Avrupa’da yaşayan hacı adaylarının en çok tercih ettiği ürünlerden bazıları.

Hacı Adayları İçin Temizlik Malzemeleri

Her seyahatte olduğu gibi, umre ziyaretlerinde ve hac ibadetini yerine getirmek için yapılan yolculuklarda da pek çok hijyen ürününe ihtiyaç duyuluyor. Hacı adaylarının yolculuklarını ve Mekke’de geçirdikleri süreyi kolaylaştıran temizlik malzemeleri, yolculuk öncesinde Minber’den sipariş edilerek kolayca satın alınabiliyor. Ayrıca gül suyu gibi İslami açıdan uygun temizlik malzemeleri de hacı adayları ve umre ziyaretçileri tarafından sıkça tercih ediliyor. Yağmurluk, misvak, medikal maske gibi temel ihtiyaçlar da Minber’in yüksek güvenlik standartlarına sahip online alışveriş sitesinden karşılanabiliyor.

Kapak görseli wu yi

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?