İlk gün…

Ve işte o kara gün geldi çattı. Okullar açıldı :( Dememi beklemeyin :) Ben çok sevindim bu duruma. Bıraksalar akşamdan yastığı yorganı toplayıp gidecektim okula. :) Akşam son hazırlıklarıda yapıp son dertsiz tasasız ve yorgun olmadan uyuyacağım uykuma yattım. Son uykum diyorum çünkü bu yıl dershane-staj-okul üçgenine sıkışmış bi hayat beni bekliyor. En yoğun senem diyebilirim. Neyse hayırlısı. :)

Ben ki sabahları erken kalkmazdım. Şu son 1-2 haftadaır kalkar oldum. O ayrı tabide yani normalde hiç sevmem. :) Bugün ise kendi kendime 6:30 da uyandım. :) Uyandığımda güneş doğmaya çabalıyordu, biraz  onu izledim belki ilham gelir diye ama gelmedi. :) Sonra 1 şeftali ile kahvaltı  faslını geçiştirdim. Tek başınada kahvaltı hiç gitmiyor ya. Uyandığımda bizimkiler uyuyordu hala. Sonra ilk günden etek giymek olmaz diye pantolondan yana seçim yaptım, bi lacos, iki parfüm, bir iki fırça darbesi, 6-7 iğne ile yarım saat içinde hazırlandım. :) Bulduğum ilk ceketi giyip çıktım evden. Ben evden çıkar çıkmaz otobüs gitti. Sinir oldum. Sonra bekledim biraz geldi yenisi. Otobüstede 4 kiş vardı. :) 4 ümüzde öğrenciydik :)

Otobüsteyken smsi olmayan bi arkadaşımı deli etme çabalarına girdim ve başardım. :) Bide bana fena derler ha. :) Nerem fenaysa. :) :) :)

Okula kabadayılar gibi girdik. :) 8 kişiydik tabi büyük olunca 9 larda yol açtılar hemen. :) Kendimi gülmemek için zor tuttum. :) Tam gülecem arkadan arkadaşım dürtüyordu. :) Sonra 9. sınıfları izledim biraz. :) gariplerimmmm :) Yalnız hepsini geçtimde arkadaşlarımı çoook özlemişim ya. Öyle sıkıca sarıldıkki… Hele öğretmenlerim… Tabi hemen okulda kendimizi belli ettik bizim cingen sayesinde. :) Tanımayan kalmadı bizi bugün. :)

Bi arkadaşımın köyden kardeşi gelmiş şimdi gezdirmesek ayıp olacaktı. :) Hadi gezmeye çıkar andelip… Bana kalsa eve gidecektim direk ama işte gezdik. Neyse  orayada gidelim şurayıda görsün derken baya yürümüşüz. Eve geldiğimde oturdum ve dedim ki “işte yorgunluk bu!” Bitik bi haldeydim eve geldiğimde. Bugün birde staj yerini değiştirdim çok mutluyum çooookk :)

İşte böyle ilk günden geriye kalanlar. Ve sınav maratonu bügün itibariyle başladı… Gözüm korkmuyor değil hani ama üstesinden gelirim sanırım yani umarım zannediyorum :) Ya ben bu işi beceririm ;)

Not: Bu şarkıda ne alaka derseniz o bugün dinlediğim ve beğendiğim bir şarkıydı. :) Öyle ekleyeyim dedim.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?