İmitasyon Saat Fiyatları

İmitasyon saat fiyatları bir çok orijinal saatin binde bir fiyatında satılmaktadır. Bazı replika saatler oldukça yüksek fiyatlara satılmakta ve kalitelerinin farklı olduğu söylenmektedir. Oysa replika saatler hakkında çok fazla bilgi kirliliği vardır ve müşteriler bu konuda çok fazla hata yaparlar.

Saat

Bu hataları yapmamak için sizlerle replika saatlerle ilgili bilmeniz gereken 8 yanlış bilgiyi paylaşmak istiyoruz.

  1. Replika saatlerin İsviçre ve İtalya’da üretildikleri büyük bir yalandır. Bilinçsiz tüketicileri ikna etmek için ortaya atılan bu söylenti doğru değildir. Çünkü replika saatlerin çoğu Çin’de üretilir ve çok ucuza mal edilir.
  2. Replika saatlerin kalite farklılıkları vardır ama kaliteler belirli standartlarda ölçülmemiştir. Bu yüzden bu bilgi de dikkate alınmamalıdır.
  3. İsviçre yapımı mekanizma yoktur. Hhepsi Japonya’da üretilmiştir ve 27 jevel mekanizması en iyisidir.
  4. Bazı özel durumlar harici som altın saat yoktur, genelde altın kaplamadır.
  5. En iyi replikalar gerçeğe en yakınlardır diye bir durum yoktur. Çünkü yetkili satıcılar bu farkı kolayca anlarlar.
  6. 904 L çelikten yapılan replikalar en iyileri değildir. Çünkü Rolexreplikalar 316 L çelikten yapılır ve sadece orijinal rolex markası 904 kullanır.
  7. İyi bir internet araştırması ile kaliteli replikalara sahip olamazsınız. Çünkü satıcılar orijinal ürünlerin fotoğraflarını kullanmaktadır ve size gelen ürünler sonucu hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.
  8. Su geçirmez özellikli replika saat bulmak çok zordur bu yüzden su konusunda dikkatli kullanmanız gerekir.

Saat

Panerai Replikalar

SyvlesterStalloe ile özdeşleşen bir marka olan Panerai saat bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu saatler bir çok farklı replika saat için tercih edilmektedir ve çok detaylı olmayan tasarımları iyi bir şekilde taklit edilmektedir.

Panerai saat replikaları bir çok online mağazada satılmakta ve uygun fiyatlarda bulunabilmektedir. Saat satın alırken kredi kartına taksit imkanı olduğu için birkaç adet birden alan kişiler vardır. Ama Panerai replika saat alacaksanız satılan saatin gerçek fotoğrafını mutlaka görmelisiniz. Bu şekilde kargo tarafınıza ulaştığında hayal kırıklığı yaşamamanız için önceden ne alacağınızı görmüş olursunuz.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumunuz nedir?