İngilizce kulaklık

İngilizce Hikayeler

Garip ama bir o kadar da merak uyandırıcı, komik ve eğlenceli, tuhaf yaratıkların olduğu enteresan hikayelerle İngilizce öğrenmek sizlere hiç bu kadar kolay gelmemiştir. İnternet siteleri üzerinden online olarak indirip üyesi olacağınız İngilizce derslerinde sizlere işte anlatmaya çalıştığımız bu kısa hikayeler eşlik edecektir. Konuları itibari ile hemen ilginizi çekecek olan bu hikayeler bazen gülmenize bazen de korkmanıza neden olacak ve hikayelerden bir türlü kendinizi alamayacaksınız. İngilizce öğrenmenin temelinde diğer dillerde de olduğu gibi tekrarlar yatar, anlamakta zorlandığınız, kelimelerin sizi yorduğu her hikayeyi birkaç kez indirip dinleyin ve hikayeyi derinlemesine beyninize nakşedin ki unutmayasınız.

Siz hikayeyi ne kadar özümserseniz o kadar çabuk öğrenirsiniz, zaten öğretmeniniz konu içinden seçtiği bazı soruları size yöneltecek ve cevaplamanızı isteyecektir, onun arzu ettiği gibi cevaplar veremezseniz bir üst dersi görmeniz mümkün olmayacaktır. İngilizce hikayeler daha önce hiç duymadığınız gibi farklı temalar işliyor, bir bakıyorsunuz konuşan bir hayvan çıkıyor karşınıza veya bir başka hikayede hırsıza çok iyi davranan ve onu yaptığı işten vazgeçiren küçük bir kız. Bazen de komik olayların ele alındığı konular işleniyor bu hikayelerde. Amaç sizi derse bağlamak ve öğrendiklerinizi unutmamanızı sağlamaktır. İnsanlar kendilerine çekici gelen konuları kolay, kolay unutmuyorlar ve bu İngilizce öğrenirken kullanabileceğiniz bir yetenek olarak çıkıyor karşınıza.

İngilizce öğrenirken bu sistemin en güzel yanı ezbere ihtiyaç duymayacağınızın olmasıdır. Dil bilgisi için ezberlemeye kelimeleri ezberlemeye gerek kalmayacak ve zaten kendiliğinizden öğrenmiş olacaksınız. Bu konuda sizlere yardımdan kaçınmayan http://www.konusarakogren.com/ sitesi her türlü kolaylığı gösterecektir. Dinleyerek öğrenmek, sorulara yanıt vermek ancak bol tekrar yapmaktan geçer, bu sistemin özelliği tekrar etmeye yöneliktir.

Kapak görseli Breakingpic

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?