İnternet Alışverişlerinde Paykasa Devri Başladı

Paykasa

Bilgisayar teknolojilerinin gelişmesi ve buna bağlı olarak internet kullanımında elde edilen başarı sayesinde artık internet alışverişlerin rahatlıkla kullanılabilecek olan yeni sistemler denenmeye devam ediliyor. Bu konuda Paykasa ön ödemeli kart sistemikısa zaman içerisinde hem dünyada hem de Türkiye’de kullanım sıklığı açısından değerlendirildiğinde en çok kullanılan kartlardan olmaktadır. Bir süredir kullanılmaya devam edilen bu sistemle birlikte artık internet alışverişlerin kullanıcıların yaşadığı kişisel bilgilerin çalınması ve kredi kartı bilgilerinin üçüncü ellere geçmesi tamamen ortadan kalkmaktadır.

Kart Yükleme ve Bozma Nasıl Gerçekleşir?

Kullanıcıların internette özgürce alışveriş yapmalarını sağlayan Paykasa ön ödemeli kart sistemi Euro değerleri üzerinden alınabilen kartlar şeklinde çalışmaktadır. Kredi kartı gerekmeden tek kullanımlık şifreler üzerinden kullanılabilen bu kartlar ön ödemeli sanal kart olarak çalışmaktadır. Euro üzerinden alınsa da TL karşılıkları ile kişilerin kendi kartlarına dahil ettiği yüklemelerde kişilerin kodlarına ulaştıktan sonra bunların başka ellere geçmesini engellemesi gerekmektedir. Kart bozumu söz konusu olduğunda ise çok kolay bir şekilde kartın ve kodun satın alındığı yerden destek alınarak önceden belirtilmiş olan hesap bilgilerine kişilerin bakiyelerini tekrar geri göndermek mümkün olmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için paykasa bozdurma sayfamızı inceleyebilir ve anında bozdurma işlemi yapabilirsiniz.

Hangi Sitelerden Paykasa ile Alışveriş Yapılabilir?

Çok kısa süre içinde popüler hale gelmiş olan ve özellikle online platformlar için özel olarak kullanılmaya devam edilmekte olan Paykasa ön ödemeli kart sistemidaha çok online oyunlar için satın alınan ürünler, Facebook uygulamaları gibi ek ürünlerde kullanılmaktadır. Ancak bunun dışında farklı alışveriş alternatifleri için çeşitli sitelerden ulaşılabilen söz konusu ilgili kartlarla da ihtiyaç duyulan alışverişlerin yapılması mümkün oluyor. Bu sayede tıpkı kredi kartları ile yapılan alışverişler gibi dünya çapında yer alan yaklaşık 50000 sitede bu kart kullanılabilmektedir.

Paykasa kartın avantajlarından yararlanmak için http://paykasaturkiye.org/satin-al sayfamızı ziyaret ederek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?

1 Yorum
  1. mehmet
    13 Temmuz 2017 - 17:32
    Cevapla