InvestAZ

InvestAZ ile Yatırım Dünyasına Giriş

InvestAZ

InvestAZ kurumsal müşterilerine birçok farklı hizmeti, birden fazla opsiyonla sunmaktadır. InvestAZ kurumsal müşterilerine ortaklık yapabilir, danışmanlık hizmeti verebilir ve halka arz konusunda aracılık etmektedir. Bu hizmetlerin opsiyonlarını detaylandırmak gerekirse; InvestAZ kurumsal müşterilerine ortaklık hizmetini likidite sağlayıcı, işlem aracılığı ve tanıtım aracılığı yaparak opsiyonlarıyla vermektedir. Güçlü sermaye yapısıyla sorunsuz bir likidite sağlayıcı olan InvestAZ müşterilerine bu alanda eşsiz deneyim sunmaktadır. InvestAZ markasına tanıtım aracısı olan kurumsal iş ortaklarına InvestAZ yatırım ve alım satım enstrümanlarının maksimumunu sunmaktadır. Tanıtım aracısı olan şirketlere InvestAZ çok düşük spread oranları ile iş ortağı olduğunu kanıtlar, web sitesi kurulumu ve CRM sistemi kurulumunu sağlar. Ayrıca Takasbank entegrasyonu da sağlanmaktadır.

InvestAZ danışmanlık hizmetlerini gayrimenkul danışmanlığı, risk yönetimi ve kurumsal finansman alanlarında sağlamaktadır. InvestAZ doğru yatırımcılarla, doğru gayrimenkulleri buluşturan ve bunu sadece kurumsal düzeyde müşterilerine sağlayan bir kurumdur. Gayrimenkulleri değerinde elden çıkarmak konusunda uzmanlaşmıştır. Kurumsal finansman danışmanlığında ise kurumların ihtiyaçlarının belirlenmesinden, yatırımcı kitlesine ulaşmaya kadar pek çok danışmanlık hizmeti vermektedir. InvestAZ risk danışmanlığı ise VaR ve senaryo analizi bazlı yönetimi hizmeti vardır. Ayrıca InvestAZ teknolojik altyapısıyla gelişmelere göre riskleri hızla hesaplayıp, riskleri düşürmektedir.

InvestAZ halka arz konusunda uluslararası bir markadır. Türkiye de ve yurt dışında firmaları halka arza hazırlayabilir. Ayrıca satın alma ya da birleşme faaliyetlerinde de kurumsal müşterilerine destek olmaktadır. Kurumsal müşterileri özel sermaye fonlarına ulaşmak istiyorsa bu konuda da etkin bir iş ortağı olarak InvestAZ karşımıza çıkmaktadır.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?