iPhone 6 Kasa Değişimi

iPhone Kasa Değişiminde MobilClinix

iPhone modelleri, dünyanın en çok ilgi çeken akıllı telefon modelleri arasında yer alıyor. Yeni bir modelin tanıtılmasıyla birlikte başlayan satın alma çılgınlığının üzerinden geçen kısa sürenin ardından bu kez de sonraki modele dair bilgiler sızmaya başlıyor. Tüm bunlar neredeyse yılın her günü konuşulan bir akıllı telefon serisi ile bizi baş başa bırakıyor.

iPhone 6 Kasa Değişimi

Tüm yıl konuşulan bir akıllı telefon modelinin oluşmasındaki en büyük etki ise tabii ki kullanıcıların. Sadece bir akıllı telefon olmanın çok ötesinde deneyimler sunan iPhone modelleri, aynı zamanda kullanıcılarına prestij ve kalite hissini aşılıyor. Peki, bu cihazların bu kadar yoğun ve el üstünde tutularak kullanılması onların kırılma, çizilme ve bozulma gibi sorunlarla daha az tanışmasına neden oluyor mu? Hayır!

iPhone Kasa Değişimi En Çok Gerçekleşen Tamir İşlemi

Dünyada en çok kullanılan akıllı telefonlardan biri olan iPhone modellerinin yakın tarihine baktığımızda, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ile birlikte altın çağını yaşayan Apple, bu modellerin her birinin satışa sunulmasıyla birlikte oldukça yüksek satış sayılarına ulaştı. Bununla birlikte tüm bu ürünlerle birlikte teknik servis birimi de yoğun mesai harcıyor. Zira kullanıcılar ne kadar özen göstermiş olsalar da kırılma, çizilme, donma, bozulma, suya düşürme gibi sorunlarla sık sık teknik servis birimin kapısını çalıyor. En çok takip edilen tamir işlemleri arasında ise kasa değişimi öne çıkıyor.

iPhone Kasa Değişimi için Türkiye’de MobilClinix

MobilClinix, Türkiye’nin önde gelen akıllı telefon, cep telefonu ve tablet bilgisayar teknik servislerinden bir tanesi. ABD merkezli şirket, Türkiye’de MobilWorx deneyimi ile faaliyet gösteriyor. Ekran değişimi, kasa değişimi, donanım tamiri ve yazılım sorunlarının giderilmesi gibi çok sayıda farklı teknik servis hizmeti sunabilen MobilClinix, geniş şube ağı sayesinde ulaşılması en kolay teknik servis birimlerinden biri olma kimliğine kavuşuyor.

MobilClinix Ekran Değişimi Tamiri

Türkiye’nin çeşitli noktalarında 30’a yakın fiziksel şubesi bulunan şirket, iPhone kasa değişimi alanında son derece üstün performans ortaya koyarak çok kısa sürede ve uygun fiyatlarla tamir hizmeti sunabiliyor.

http://tr.mobilclinix.com adresi üzerinden ulaşabileceğiniz MobilClinix internet sitesi sayesinde sadece telefon numarası bıkarak hizmet almaya başlamak mümkün. İlgili internet sitesi üzerindeki şube bilgileri ile şubelerin nerelerde olduğunu da görebilirsiniz.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?