Buz Lazer Epilasyon

İstenmeyen Tüylere Buz Lazer Mucizesi

Buz Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Nedir?

Kadın ya da erkeklerin vücutlarında bulanan tüylerin tamamen yok edilmesi için yapılan uygulamaya lazer epilasyon denilmektedir. Bu uygulama sayesinde istenilen bölgedeki tüyler belirli seans sonrasında yok edilerek tekrar oluşması engellenir. Bu anlamda en çok sorulan soru, lazer epilasyon zararlı mıdır? Tıbbi araştırmalar sonucunda lazer epilasyonun bir zararı olmadığı kanıtlanmıştır. En çok tercih edilen yöntem olmasının sebebi hiçbir zararı olmadan istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmayı sağladığındandır.

Buz Lazer Nedir?

Buz lazer acı ve ağrı hissi olmadan, soğuk başlıklı cihaz sayesinde kalıcı olarak tüylerin yok edilmesini sağlamaktadır. Çeşitli lazer cihazlarına göre en son teknolojiyle üretilen, acısız bir yöntemdir. Kullanıcıların en çok ihtiyaç duyduğu acı ve ağrı hissinin olmaması buz lazer ile artık mümkündür. Etkili sonuç almak için hem zamandan kazandıran hem de kullanıcı isteklerine cevap veren buz lazer yerini uzun süre koruyacak gibi gözüküyor. Lazer epilasyon İstanbul merkezleri arasında en yaygın kullanım ağı olduğundan kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon Kimler Hangi Bölgelere Yaptırabilir?

Lazer epilasyon hem kadın hem de erkeklerin yaptırabileceği bir uygulamadır. Vücudun her bölgesindeki tüylere uygulanabilmekte ve kalıcı olarak yok edilmesini sağlamaktadır. Buz lazer cihazın özelliği sayesinde her cilt tipine uygulanabilmktedir. Buz başlığı sayesinde acı, ağrı ve yanma hissinin ortadan kaldırarak her cilt tipine uygulanabilmektedir.

Kış aylarına girerken yaza hazırlık için buz lazer ile epilasyon yaptırarak kısa sürede etkili sonuç alabilirsiniz, böylelikle yaza hazır başlayabilirsiniz.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?