İş Yeri Hekimi

İşyeri Hekimliğine Dair Merak Ettikleriniz

Devlet tarafından son çıkarılmış olan iş kanuna göre 50 ve daha altında çalışana sahip olan, tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfına girmekte olan her iş yeri için iş yeri hekimliği zorunlu hale getirilmiştir. Bu koşullarda olan bir iş yerinde bulunması zorunlu olmasından dolayı bu konuda sizlere geniş eğitim seçenekleri ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

İşyeri Hekimliğinin Görevleri

Zaten hali hazırda hekimlik konusunda diploması bulunan ve bu alanda tahsil yapmış olan kişilerin bu bilgilerini ve uzmanlıklarını bir iş yerinde nasıl kullanmaları veya kullanabilecekleri gibi konular üzerinde çeşitli eğitimlere ihtiyaç duyabilmektedir. Bu noktada da iş yeri hekimliği ile ilgili olarak hekim olan kişilere çeşitli teoriler üzerinden ve uygulamalı olacak şekillerde geniş kapsamlı olarak bir eğitim programı uygulanmaktadır.

Bu sayede daha  bu alanda daha profesyonel bir hizmet sunulması sağlanabilmektedir. Bir iş yerinde bulunması gereken hekimler ve bu hekimlerin almaları gerekmekte olan eğitimler ve çok daha fazlası ile ilgili olarak http://www.baskentsaglik.com.tr adresi üzerinden profesyonel ve doğru bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bunları da okuyabilirsin