Ofis

İşyerlerinde En Çok Stoklanan Ürünler

İşyerlerinde bazı malzemeler istisnasız her gün kullanılıyor. Bu durum malzeme stoklarında bu ürünlerin her daim kontrol edilmesini ve düzenli olarak da stoklanmasını beraberinde getiriyor. İşyerlerinin söz konusu malzemeleri ne oranda stokladığı gerek iş yoğunluğuna gerekse personel sayısına göre değişebiliyor. İşte, her işyerinde en çok stoklanan ürünler…

A4 Kağıdı

A4 Kağıt

Fotokopi çekmek, çıktı almak, evrak hazırlamak ve arşiv belgesi düzenlemek gibi pek çok çalışmanın temel malzemesi A4 kağıtlar oluyor. Hatta işyerlerinde A4 kağıdın olmaması, tüm gün çalışmaların bir anda durmasına sebebiyet verebilir. Bu nedenle son derece önemli bir kırtasiye malzemesi olan A4 kağıt stokları düzenli kontrolden geçirilir. Ayrıca neredeyse tüm işyerlerinde, kağıt stokları azaldığı anda, bitmesi beklenmeden yenisi tedarik edilir.

Tuvalet Kağıdı

Tuvalet Kağıdı

İşyerlerinde en çok kullanılan malzemeler arasında tuvalet kağıdı da bulunuyor. Özellikle kalabalık işyerlerinde tuvalet kağıtlarının çok daha fazla kullanıldığını tahmin etmek güç değil. Bu malzeme de sıklıkla stoklanan ve personel sayısına bağlı olarak stok oranları değişebilen ürünler arasında yer alıyor. İşyerleri genellikle kaliteli tuvalet kağıtlarını tercih ederek kullanımda tasarrufa gitme yolunu seçiyor. Çünkü ince ve neme dayanıksız olan ürünler gün içerisinde daha fazla kullanımı zorunlu kılabiliyor. Online olarak satın almak için temizlik kategorisinde http://www.avansas.com/tuvalet-kagidi.htm bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Çay Bardağı

Çay-Kahve

İşyerlerinin olmazsa olmazları çay ve kahve tüketimidir. Personelin işe konsantre olmalarına dahi yardımcı olan çay ve kahve, günün sadece belirli zamanlarında değil, tüm gün boyunca tüketimi devam edebilen içecekler arasında bulunuyor. Dolayısıyla çay ve kahve stokları hiç bir zaman eksik olmayan işyerleri bu malzemelerin stoklanmasına da ekstra bir hassasiyet gösterebiliyor. Bir işyerinde çay ve kahvenin tükenmesi küçük çaplı bir mutsuzluğa neden olabilir.

Karton Bardak

Karton Bardak

Çay ve kahve tüketiminden su tüketimine kadar tüm içecekler için kullanılan karton bardaklar da stok listesinde ön sıralarda yer alıyor. Hijyenik bir sıvı tüketimi için kullanılması önerilen karton bardaklar maliyetleri de uygun olduğundan yoğun şekilde stoklanabiliyor. Çay, kahve, su, gazoz gibi içeceklerin tümü ile kullanıma uygun olan karton bardaklar işyerlerinde en sık temin edilen malzemeler arasında bulunuyor.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?