Buz Lazer Operasyonu

İzmir’de Konforlu Lazer Epilasyonun Adresi Buz Lazer

Lazer epilasyonda yeni bir dönemin temsilcisi olan Buz Lazer, İzmir Lazer Epilasyon merkezleri arasında hızla yayılmaktadır. Buz Lazer hızlı, konforlu, ağrısız ve güvenli bir uygulama olmasından dolayı çokça tercih edilmektedir. Bu nedenle de Lazer Epilasyon İzmir merkezleri arasında Buz Lazer kullanan klinikler öne çıkmaktadır.

Buz Lazer

Buz Lazer Nedir?

Yaklaşık 30 yıldır lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yolu olmuştur. Teknolojik gelişmelere paralel olarak Alma Lasers tarafından lazer epilasyon yönteminin dezavantajlı yönleri geliştirilerek Buz Lazer üretilmiştir. Bu sayede artık ağrısız bir lazer epilasyon deneyimi mümkün olmaktadır.

Buz lazer Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium cihazlarından oluşmaktadır. Alexandrite, Diyot ve Nd:YAG olmak üzere üç dalga boyunu tek bir sistemde bulundurmasıyla daha güçlü ve daha etkili bir lazer epilasyon sağlanması mümkün olmaktadır. Tüm derinliklerdeki kıl kökleri ve kılın tüm anatomik yapıları hedeflenebildiğinden dolayı tüm kıl tiplerinde etkili sonuçlar alınabilmektedir.

Buz Lazer Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) onayına sahipken Sağlık Bakanlığı ÜTS tıbbi cihaz kategorisinde olan bir sistemdir. FDA onayı, bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin güvenli bir şekilde lazer epilasyonunu kapsamaktadır.  Birçok lazer epilasyon yöntemi bronz tende cilt yanığı ve leke riskininin artması nedeniyle yaz aylarında uygulanamamaktadır. Uygulanması içinse cilt renginin açılması için minimum 1 ay hatta bazen daha uzun süre lazer epilasyon yaptırmak için beklemek gerekmektedir. Buz Lazer epilasyonda ise cilt renginin açılmasını beklemek gerekmaz. Güneşlendikten 1 hafta sonra bile güvenli bir şekilde Buz Lazer epilasyon yapılabilmektedir.

Genital Bölge Lazer Epilasyonu

Genital bölgede sahip olduğu hassas cilt yapısı nedeniyle lazer epilasyon sırasında fazla ağrı hissedilmesinin mümkün olduğu bir alandır. Buz Lazer bu hassas deride bile istenmeyen tüylerden ağrısız bir şekilde kurtulmayı mümkün kılmaktadır. Buz Lazer’de kullanılan patentli Ice Teknolojisi ile kompakt bir soğutma sistemi geliştirilmiştir. Bu teknolojide başlık tedavi boyunca cilde temas ederek buz gibi bir etki bırakmaktadır. Yine sahip olduğu başka bir patentli uygulama teknolojisi olan SHR yöntemi ile kıl köklerinin tüm anatomisine yüksek ısılarda etki edilmesi ile tüylenmeden kalıcı olarak kurtulma sağlanırken kademeli ısınma sistemi ile ağrı hissedilmemektedir.

Buz Lazer, gelişmiş teknolojileri ile genital bölgedeki tüylerin giderilmesi için etkili, güvenli, konforlu ve hızlı bir tedavi sunmaktadır. Sonuçlar kalıcı olmakla birlikte cildin pürüzsüz bir yapıda olması sağlanmaktadır. Batık ve kıl dönmesi oluşumunun gözlemlenmediği gibi daha önce oluşmuş batıkların giderilmesinde de etkilidir. Bu gibi avantajları sayesinde İzmir lazer epilasyon merkezlerinde Buz Lazer tercih edilmektedir.

Buz Lazer

Gerçek Buz Lazer

Buz Lazer yönteminin yapıldığı merkezlerde yapılan uygulamanın yan etkisiz olmasında; cihaz kalitesi, epilasyonu uygulayan kişinin deneyimi, uygulama yöntemleri, kıl rengi, cilt rengi ve buna uygun uygulama yönteminin belirlenmesi gibi birçok faktöre dikkat edilmesi gerekmektedir.

https://www.buzlazer.com linkinden bulunduğunuz yere en yakın gerçek Buz Lazer kliniklerine güvenle ulaşabilirsiniz.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?