Kahrolsun İsrail !

Biraz geç kaldım belki de birşeyler yazmak için. Duymayan kalmadı İsrail’in Filistin’e yardım götüren Türk gemilerine yaptıklarını. Ne istediler onca kişiden. Sadece Filistinde’ki yardıma ihtiyacı olanlara yardım götüren gemiyi neden esir aldınız. Üstelik uluslar arası sularda. Ve aralarında sadece Türkler değil bir sürü ülkeden insan var. 10 kişiyi vurdular. Onlarca yaralı. Suçları neydi? Bir sürü bahane çıktı. “Askerlerimize saldırdıkları için vurduk!” Silahlı askerlerin gemiyi ele geçirip ateş açmasından sonra kendilerini savunmasınlar mı? İnsanlığınız bu kadar mı sizin.

AhmediNejad’ın bir açıklaması:

İRAN devlet televizyonundan yapılan açıklamada : İsrail kuşatması altındaki Filistinlilere gıda, tıb…bi malzeme ve diğer insani yardım malzemeleri götüren gemilere saldırının kabul edilemez olduğu belirtilen açıklamada, “Siyonist rejim İsrail savaş suçu işliyor” denildi…. Bu arada İran Devlet Başkanı İsrail’in ’sona her zamankinden daha yakın olduğunu’ belirtti. Ahmedinejad yaşanan saldırının insanlık dışı olduğunu ancak İsrail devletinin yok olmasına da yardımcı olacağını ifade etti. Ayrıca Mahmut Ahmedinejad ın : İsrail kredisini tüketti bundan sonra tarafımıza yapılacak en ufak bir saldırıda acımaz YIKARIZ dediğini bildirildi. DHA 31.05.2010

Kim böyle bir cevap verdi bizden israile karşı. Ve burdan savaşalım diyenlere söylüyorum. Evet biz Türk’üz. 12 dakikada savaş kazanıp 40 kişi ile Çin Saray’ını basmışız ZAMANINDA. Şimdi ise okulda kızlara nasıl yakışıklı görünürüm millete nasıl hava atarım diyen kişilerle mi savaşacağız. Eminim bu kişiler düşünmeden satar vatanını. Sadece konuşmaya gelince dayı kesilirler. Muhakkak ki vardır vatanını,milletini seven ama eskisi gibi mi?!

Çok merak ediyorum acaba aynı şeyi Türkiye yapsa neler olurdu…

Buradan israilin yaptığı bütün şerefsizliklere ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?

3 Yorum
 1. Mrtbtl
  29 Haziran 2010 - 12:23
  Cevapla
 2. dizi izle
  3 Temmuz 2010 - 13:51
  Cevapla
 3. ALİ
  19 Temmuz 2014 - 20:37
  Cevapla