Kaliteli Karton Bardak Çeşitleri

Ülkemizde cam bardak kullanımının azalması ile birlikte tek kullanımlık plastik bardakların kullanımının arttığı görüldü. Plastik bardakların neden olduğu hijyenik problemler ve kullanım rahatsızlıkları ise yine tek kullanımlık karton bardakların talebinin artmasına neden oldu. Kahve bardağı, su bardağı ya da çay bardağı olarak kullanılabilmelerini sağlayan farklı boyutlara ve tasarımlara sahip olan karton bardaklar, içecek servis edilen iş yerlerinin yanı sıra evlerde veya iş yerlerinde de tercih edilmeye başlanan ürünler haline geldiler. Bu durumda fiyat olarak da çok cazip olan karton bardakların farklı çeşitlerini incelemek terinde olacaktır.

Karton Bardak Kullanımı

www.ambalajstore.com sitesini ziyaret ederek karton bardak çeşitlerini ve dilerseniz karton tabak, plastik bardak, plastik kapak gibi ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Ama bu incelemeyi yapmadan önce karton bardakların sağladıkları avantajlardan söz edelim.

Söz konusu siteyi ziyaret ederek inceleyebileceğiniz ya da içecek servis edilen hemen her mekânda görebileceğiniz karton bardak çeşitleri, gıda sektöründe hizmet eren ticari kuruluşların yanı sıra evlerde, iş yerlerinde, farklı özel etkinliklerde ya da sadece arabada oturup kahve içerken bile kullanılan ürünlerdir. Bu kadar yaygın şekilde kullanılmalarının sebebi ise hijyenik olmaları ve kolay bir şekilde kullanılabilmeleridir.

Fiyatları da çok uygun olan (adet başına 4-6 kuruş civarında) karton bardakları iş yerlerinizde, evlerinizde, düğünler ya da partiler gibi toplantılarınızda, piknikler ya da mangal partileri gibi etkinliklerinizde kullanabilirsiniz. Bu mekânları ziyaret eden misafirleriniz de karton bardak kullandığınızı gördüklerinde memnun olacaklardır. Elbette karton bardağı değil de cam bardağı tercih ettiğini söyleyen kişiler de çıkacaktır. Ama bu kişilerin bile (hijyen ve kullanım kolaylığı açısından önemli avantajlar sağlayan) karton bardaklarla yaptığınız içecek ikramlarını reddedeceklerini sanmıyoruz.

Karton Bardak Çeşitleri

İnternetteki farklı platformlarda farklı şekillerde üretilmiş olan ve farklı ihtiyaçları karşılamayı hedefleyen karton bardak çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Ama karton bardaklar gibi tek kullanımlık ürünler, ambalaj malzemeleri, kâğıt ürünler, hijyen ürünleri gibi konularda uzmanlaşmış olan bir site olan www.ambalajstore.com gibi güvenilir bir sitenin sunduğu çeşitleri incelemek daha uygun bir davranış şekli olabilir.

Ambalaj toptancınız sloganıyla yayın yapan sitenin sunduğu tüm ürünleri toptan fiyatına satışa sunması ve ücretsiz kargoyla göndermesi sağladığı önemli avantajlar arasında sayılabilir. Ambalajstore.com sitesinin satışa sunduğu karton bardakları sergilediği sayfasına https://www.ambalajstore.com/KARTON-BARDAKLAR,LA_327-2.html#labels=327-2 linkini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Bu sayfada farklı renk ve büyüklük seçeneklerine sahip olan karton bardakları inceleyebilirsiniz. Sayfada sıcak ve soğul içecekler için uygun olan karton bardakları tespit etmeniz, örneğin Türk kahvesi için kullanmak üzere uygun olan karton bardağı belirlemeniz mümkün olacaktır. Bu ürünler için sitede talep edilen fiyatlar ise ürünlerin toptan satış fiyatı olduğu için ekonomik fiyatlardır. Üstelik sipariş ettiğiniz ürünlerin ücretsiz kargo ile size ulaşması sağlanmaktadır. Sitenin dikkat çeken bir diğer uygulaması ise siteye üye olma, alış veriş yapma, tanıdıklarınıza siteyi tavsiye etme, yorum yapma gibi yollarla kazandığınız puanları hediye çekine çevirerek sitede kullanma imkânı sağlanmasıdır. Bu özellik ve ücretsiz kargo seçeneği, Ambalajstore.com sitesinden alış veriş yapma işleminin cazibesini artıran faktörlerdir.

Uç bir örnek vermek gerekirse, seyir halinde arabada iken kullanmanız ve sonrasında uğraşmadan çöpe atarak bardaktan kurtulmanız mümkün olabilir. Tek kullanımlık olmaları ise hijyenik açıdan cam bardaklardan daha uygun olmalarını sağlamaktadır. Tek kullanımlık plastik bardaklarla karşılaştırıldığında ise özellikle sıcak içeceklerin tadını, kokusunu daha iyi muhafaza etmeleri sayesinde tercih edildikleri söylenebilir.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?