Kamera Hazır Toplantı Salonu

Kamara Hazır Toplantı Salonları

Kamera Hazır Toplantı Salonu

Kamara ile toplantı, eğitim, seminer gibi organizasyonlarınızı İstanbul’un en merkezi lokasyonlarındaki hazır toplantı salonlarında gerçekleştirebilirsiniz. Şişli’de Dupnisa, Efes ve Nemrut; Beyoğlu’nda Piri Reis; Sanayi Mahallesi’nde Fark Yaratanlar; Bostancı’da Burgaz ve Heybeli ile Altıntepe’de Kınalı isimli hazır toplantı salonları ile ihtiyacınıza uygun çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. 4 kişiden 45 kişiye farklı kapasitelerde ve farklı ihtiyaçlara yönelik tasarlanmış hazır toplantı salonları sizleri bekliyor.

Hazır Toplantı Salonlarının Avantajı Nedir?

Toplantılarınızın ve benzeri etkinliklerinizin ihtiyacı olan altyapı hizmetlerinin sağlandığı toplantı salonları dilediğiniz zaman aralığında uygun fiyatlara kiralanabilir. Misafirleriniz karşılanır ve yönlendirilir. Toplantılarınız sırasında self-servis su, çay ve kahve hizmeti sunulur. Toplantılarınıza ara verdiğinizde dinlenebilmeniz ve iş ortaklarınızla sohbet edebilmeniz için rahat oturma gruplarının olduğu dinlenme alanları bulunmaktadır.

Kamara Hazır Toplantı Salonu Hizmetini Nerelerde Sunuyor?

Fark yaratanlar toplantı salonu, iş hayatının kalbinin attığı Maslak, Levent ve 4. Levent’e oldukça yakın bir konum olan Sanayi Mahallesinde bulunmaktadır. Fark Yaratanlar toplantı salonu 8 kişilik toplantı masası, görsel sunumların yansıtılabileceği 52 inçlik televizyon, yazı tahtası ve yüksek hızlı kablosuz internet hizmetiyle 8 kişiye kadar olan toplantılarınız ve buluşmalarınız için ideal bir salondur.

Kent merkezindeki konumuyla iş ortaklarınızla gerçekleştireceğiniz toplantılarınız için Kamara Şişli şubesinde üç farklı toplantı salonuyla hizmet veriyor. Dupnisa salonu 45 kişilik kapasitesi ve çalışma grupları için 6 kişilik 3 masasıyla geniş çaplı eğitim ve toplantılarınıza uygun bir salondur. Beyaz tahtaya ek olarak kablosuz internet hizmeti, projeksiyon cihazı ve her tür cihazınızı rahatlıkla bağlamanız için Google Chromecast ƒbulunmaktadır. Şişli şubesinde bulunan bir diğer toplantı salonu olan Efes salonu 9 kişilik toplantı masası, beyaz tahta, projeksiyon cihazı, Google Chromecast ile 9 kişiye kadar olan toplantılarınız ve buluşmalarınız için idealdir. Son olarak bu şubede bulunan 4 kişilik Nemrut salonu beyaz tahta ve yüksek hızlı kablosuz internet ile küçük boyutlu toplantılar için uygundur.

Hazır Toplantı Salonu

Toplantılarınızı İstanbul’un tarihi merkezi ve hareketli semti Beyoğlu’nda gerçekleştirmek isterseniz Piri Reis salonu sizin için oldukça uygundur. 25 kişilik U oturma düzeni ve 5 kişilik rahat oturma takımı ile Piri Reis salonu toplantılarınızı konforlu bir salonda yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Ayaklı beyaz tahta, projeksiyon cihazı ve kablosuz internet hizmeti ile Piri Reis salonu toplantılarınız için gerekli ekipmana sahiptir.

Eğer toplantılarınızı yapmak üzere Anadolu Yakası’nda bir konumu tercih ediyorsanız Kamara’nın Bostancı ve Altıntepe şubelerindeki Heybeli, Burgaz ve Kınalı toplantı salonları sizleri bekliyor. Bostancı hazır toplantı salonunun en üst katında Marmara Denizi ve Adalar manzarasıyla dikkat çeken Heybeli salonunda 25 kişilik U oturma düzeni ve 5 kişilik rahat oturma takımı bulunmaktadır. Ayaklı beyaz tahta, projeksiyon cihazı ve yüksek hızlı kablosuz internet hizmeti ile Heybeli salonu toplantılarınızı Anadolu Yakası’nın merkezi konumunda, huzurlu ve konforlu bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Daha küçük gruplar için yine Bostancı şubesinde bulunan Burgaz salonunda 9 kişilik toplantı masası, beyaz tahta, projeksiyon cihazı, her tür cihazınızı rahatlıkla bağlamanız için Google Chromecast ve yüksek hızlı kablosuz internet hizmeti bulunuyor.

Altıntepe şubesindeki Kınalı salonu şubenin en üst katında Marmara Denizi ve Adalar manzarasıyla dikkat çekiyor. 4 kişilik sandalye takımı yer alan teras bahçesi toplantı aralarınızda manzaranın keyfini çıkarmanız için birebir. Toplantılarınızı daha huzurlu bir ortamda yapabilmeniz için mini şelale bulunan Kınalı salonunda 8 kişilik masa, 6 kişilik koltuk takımı, beyaz tahta ve yüksek hızlı kablosuz internet hizmetiyle toplantınızın ihtiyaç duyduğu altyapı eksiksiz bulunuyor. Bunun yanında görsel sunumlarınızı yansıtabileceğiniz 40 inçlik televizyon ve telekonferans yapabilmeniz için bulunan IP telefon da Kınalı salonunda yer alıyor.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?