Karın Germe

Karın Germe Ameliyatı

Karın germe ameliyatı sonrası hastanın ne kadar iyileşeceği şüphelidir. Ancak iyileşme aşaması. Çalışma koşullarına bağlıdır. Ancak hastalar genellikle taburcu olmadan önce 1-2 gün hastanede yatırılır. Ayrıca hastalar; ameliyattan sonra özel korseler giyilmelidir. Bir ay boyunca takmazsanız operasyonun verimi artacaktır. Ayrıca karın istenilen şekle gelmesi için bu özel korse giyilmelidir.

Karın Germe Nasıl Yapılır?

Karın germe operasyonu kasık alt karın bölgesinde lateral cilt kesisi ile yapılır. Bu sayede alt tabakadan soyulan karın derisi ve alttaki yağ dokusu inceltilir ve fazla doku çıkarılır. Karın germe ameliyatı sırasında karın sarkmasını azaltmak için gevşek karın kasları da birbirine dikilir.

Karın Germe Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Karın germe ameliyatından sonra hastalar genellikle tromboz denilen çorap giyerler. Ayrıca mesane kateteri takılır ve iyileşme sürecini karın kemeri takip eder. Bu süreç bir tıp uzmanının kontrolü altındadır ve sizin fitness ve iyileşme sürecinize bağlıdır.

Karın Germe Yöntemleri Nelerdir?

Karın germe tıpta abdominoplasti olarak da bilinir. Karın ve karın estetiği alanında en popüler ameliyatlardan biridir. Gebelik süresi; kadınlar için bazı dezavantajlar yaratır. Özellikle bu dönemden sonra karın kasları ve derisi; doğum öncesi durumuna geri döndürülemez. Bu nedenle karında hoş olmayan bir deformasyon ortaya çıkar.

Özellikle birden fazla doğum yapan veya hamilelik sırasında gereğinden fazla kilo alan kadınlar. Bu durumdan derinden etkileniyorsunuz. Bundan sonra karın duvarının bağ dokusu gevşer. Karın duvarı da önden çıkar. Bu nedenle karında çatlaklar ve gevşeklikler görülebilir.

Karın Germe Fiyatları

Karın germe fiyatları operasyon türüne göre değişiklik gösterir. Sonuç olarak, doğumun etkilerinin üstesinden gelemeyen kadınlar. Ve estetik açıdan hoş görünmemelerini sağlayan görüntülerle karşılaşırlar. Doğumdan sonra karındaki gevşeklik ve gevşeklik düzelecektir. Ayrıca karın germe işlemi sırasında bölgedeki fazla yağlar da alınır. Kişinin düz bir karına sahip olmasına özen gösterilir.

Liposuction Nedir?

Liposuction obezite gibi kilo sorunu olmayan ancak lokal zayıflama yöntemleriyle giderilemeyen yağlanmaları olan kişilerde fazla yağ dokusunun alınması ve vücut şeklinin düzeltilmesi için uygulanan cerrahi yöntem liposuctiondır. Halk arasında liposuction olarak bilinen liposuction, bugüne kadar en sık kullanılan estetik ameliyatlardan biridir. Liposuctionözellikle kalça, basen, karın, basen ve diz gibi inatçı yağlanma ve lokal fazlalığın olduğu bölgelere uygulanır.

Liposuction Kimlere Uygulanır?

Liposuction uygulaması bir zayıflama yöntemi değil, sadece bölgesel incelme ve daha düzgün vücut hatlarına olanak sağlayan bir yöntemdir. Bölgenizde toleranslı yağlanma dışında kilo problemleriniz varsa, öncelikle fazla kilolardan kurtulmak için kontrollü bir diyet ve egzersiz programı uygulayın, ardından bunu diyetinizle birlikte gitmeyecek olan fazla yağlara karşı uygulayın.

Yöntemi kullanmak daha iyidir. Liposuction genel sağlık sorunu olmayan, hamile olan veya yakın zamanda doğum yapmamış kişilerin kullanabileceği bir yöntemdir.

Liposuction Yöntemleri Nelerdir?

Kullanılan yöntem, vücudun yapısına ve lokal yağlamaya bağlıdır. Üç farklı yolu vardır; ıslak teknik Liposuction, ultrasonik liposuction, lazer liposuction.

J-plasma Nedir?

J-plasma vücudun belli bölgelerinden cildi sıkılaştırmak için kullanılan son çıkan tekniklerden biridir.

J-plasma Nasıl Yapılır?

J-plasma teknolojisi kullanılarak vücut şekillendirme lokal veya genel anestezi altında klinik ortamda yapılabilir. Bu işlem, kapsam içinde minimal gizli bir kesi yapılarak uygulanır. Minimal kesiler yapılarak uygulanır.

J-plasma Neden Yapılır?

J-Plasma, etkili sonuçlarla minimal invaziv cerrahi arayan hafif ila orta derecede cilt sarkması olan hastalar için idealdir. J plasmakullanım sırasında cilt sıkılaşacak ve gençleşecektir.Bu aynı zamanda midesinde çok fazla kilo vermiş kişiler ve doğumdan sonra cildi sarkmış veya sarkmış olan kadınlar için de geçerlidir.

J-plasma Avantajları Nelerdir?

Yüz, boyun ve vücuda uygulanabilir. Tedavi bölgesinde cilt alınmadığı için büyük bir iz veya kesi olmaz. Hızlı kurtarma işlemi yapılmış olur. Güvenli bir uygulamaya sahip olursunuz. Aşırıya kaçmadan doğal bir bitiş elde edilir.  Cilt altında yanıkları önlemek için cilt yüzeyinde homojen görünüm sağlar.

Kapak görseli silviarita

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?