Kaybedenler Kulübü

Kaybedenler Kulübü

Çok nadir Türk filmi izleyen biriyimdir. Türk filmleri bana hiç samimi gelmemiştir nedense. Sanki hepsinde bir yapmacıklık bir sahtelik var. Mesela Türklerin yaptığı, akılda kalan bir Türk filmi söyleyin bana desem birkaç tane hatta belki de hiçbir film söyleyemezsiniz. Ama yabancı yapımlara baktığımızda aklımızda kalan onlarca film var. Belki bunun nedeni ülkemizdeki sinema sektörüne ayrılan sermayenin azlığıdır, bilemeyeceğim artık.

Her neyse efendim. İzlediğim nadir Türk filmlerinden biri Kaybedenler Kulübü. Birçok yerde repliklerini okumuştum. Bugün izleyim, yarın izleyim derken bir türlü vakit bulamamıştım. Ama sonunda geçen gün izledim. Filmde ilk göze çarpan şey fazlasıyla erotik sahnelerin bulunması. Bu yüzden filmi izlerken yanınızda kimlerin bulunduğuna dikkat edin.

Filmin başrollerinde Nejat İşler ve Yiğit Özşener oynuyor. Filmde Kaan ve Mete Kent FM’de radyoculuk yapmaktadır. Fakat öyle böyle bir radyo değil. Tamamen cinselliğe dayalı sohbetler diyebilirim. Ama aralarında öyle sahneler var ki akıllara zarar. İşte önemli olan da cinsellikte öte bu sahneleri yakalamak. Benim filmde en çok etkilendiğim söz ise; “ölümün olduğu yerde daha ciddi ne olabilir ki?” Kaan bu soruyu sorduktan sonra hatta bağlanan dinleyicinin hayatı zaten insanı bitiriyor.

Filmin repliklerini az çok okursanız zaten filmi neden izlemeniz gerektiğini anlarsınız diye umuyorum.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?

5 Yorum
 1. Oğuzhan İsa Temiz
  8 Ocak 2013 - 23:12
  Cevapla
 2. Hakan
  15 Ocak 2013 - 01:07
  Cevapla
 3. Anonim
  19 Ocak 2013 - 12:09
  Cevapla
  • Usluer
   19 Ocak 2013 - 12:22
   Cevapla
 4. Semih
  2 Mayıs 2013 - 04:31
  Cevapla