bilardo

Keyifle Bilardo Oynayın

Kafa dağıtmak için en güzel oyunlardan biridir bilardo. Bazen arkadaşlarla gider hesabına bilardo oynarız.3 top, 4 top, Amerikan, 3 bant gibi birçok oyunu mevcut bilardonun. Biz genelde Amerikan oynarız.

Bu denli bilardo oynamayı sevdiğim için ara sıra bilgisayar üzerinden de bilardo oynarım. Ama gelin görün ki o kadar çok oyun sitesi varki hangisi daha iyi, hangisinde keyifle bilardo oynayabiliriz önemli olan bu. Birkaç oyun sitesi araştırdıktan sonra aralarında en iyisi olan oyun10’u keşfettim. Bir otursanız saatlerce bilardo oynayabilirsiniz. O derece güzel yani. Üstelik de bilgisayara karşı değil de oyuncuya karşı oynuyorsunuz. En güzel avantajı da bu olsa gerek.

İlk başta oyuna girdiğiniz zaman misafir girişi yapabilirsiniz. Misafirlikten sıkıldınız mı bir hesap açıp tekrar bilardo oynayacağınız zaman o hesap üzerinden giriş yapabilirsiniz. Kademe atladıkça yeni yeni ıstakalar alabilirsiniz. Bu sizin daha iyi bilardo oynamanızı sağlayacaktır. Böylece oynadıkça daha çok zevk alacaksınız. Ayrıca oyunda anlık online olan kişi sayısı nerden baksanız 50 bin kişi. Yani ne zaman bilardo oynamak isterseniz o zaman oynayabilirsiniz. Oyuncu sıkıntısı çekmezsiniz.

Ayrıca bilardo dışında oyun oynamak isterseniz www.oyun10.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kapak görseli Mohamed M

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?