Ofis

Kısa Süreli Kullanılabilir Ofisler

Uzun süreli olan kira kontratları, kahve, çay, dekorasyon, mobilya, soğuma, ısınma, elektrik, su gibi giderleri düşünmek, işiniz yetiştirmek için ofisten başka bir yere koşuşturmak firmalar için başlı başına bir yük haline gelmeye başladı. Tüm bunlardan kurtulmak ve bu sıkıntıları ortadan kaldırmak için kısa süreli kullanılabilir olan ofisler devreye girmeye başladı. Bu ofisler özellikle büyükşehirlerde daha çok talep görmektedir. İstanbul bölgesi ise bu talebin tavan yaptığı bir şehirdir. Hazır Ofis, Office İstanbul, Workinton – Urban Station, Kamara, Swissoffices, Windowist bu hizmeti karşılayan firmalardandır. Özellikle Windowist kiracı olmayan ve bu hizmetleri en üst düzeyde kaliteli bir şekilde yapan firmalar ile her daim büyük çaplı şirketler çalışmaktadır.

Ofis

Kısa süreli kiralanabilir olan ofisler; ısınma-soğuma, temizlik hizmetleri, mutfak hizmetleri, sekretarya hizmeti, teknik alt yapı, tüm ofis araçları ile donatılmış şekilde müşteriye sunulmaktadır. Örneğin yeni bir iş kurma eyleminde iseniz, telefonlarınızı karşılamak için sekretarya tutmak, ofis dekorasyonları için bütçeler ayırmak, uzun yıllar kira kontratına bağlanmak sizleri oldukça büyük riskler altına sokabilir. Kısa süreli ofis kiralama hizmetleri sizleri bu yükten tamamen kurtarmaktadır. Ya da toplantınız bulunduğunuz bölge dışında ise bu tarz ofislerden yardım alabilirsiniz.

Bu tarz ofisler risklerinizi minimuma indirir. Prestiji olan lokasyonlarda, konforlu bir şekilde çalışma imkânı sağlarken planladığınızdan daha az maliyet ile karşılaşırsınız. 1 saatlik bile ofis kiralama imkânı bulunur. Kısa süreli ofislerde;

  • Prestijli bir lokasyon
  • Web ve akıllı telefon üstünden iş takibi
  • Uygun fiyat garantisi
  • 1 saatten istemiş olduğunuz zamana kadar kiralama imkânı
  • Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması
  • Kargo, postaların temini ve istenilen adres gönderilmesi ya da kurye hizmeti
  • Şirket adına telefon tahsisi
  • Kendi numaralarınızı taşıma
  • Gelen telefonlarının sizin adınıza karşılanması ve sizlerin bilgilendirilmesi gibi birçok hizmet eklenip çıkartılabilmektedir.

Kısa süreli ofis kiralama hizmetlerinde firmalar kendi özel isteklerini de hizmet aldıkları firmaya belirtebilir. Bu hizmeti veren firmalar tamamen şirketlerin prestijini ve işini daha verimli nasıl yapabilir mantığı ile hizmet verir.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?