Kitapindirim işbirliğiyle 10 kişiye WordPress kitabı

Bir webmaster forumu olan wmaracının kitapindirim.com işbirliğiyle hazırlamış olduğu çekilişte 10 kişiye WordPress kitabı verilmekte. Ali Arslan’ın hazırlamış olduğu bu kitapta blog ve wordpress kavramlarından tutunda css/xhtml entegrasyonuna kadar herşey bulunmakta.

Bence tüm wordpress kullanıcılarının okuması gereken bu kitabı çekilişe katılarak alabilirsiniz. Üstelik yapmanız gereken o kadarda fazla şey bulunmamakta. Twitter’dan dahi çekiliş linkini paylaşarak çekilişe katılabilirsiniz. Tabi yinede forumdaki bu konuyu okuyarak diğer çekilişe katılma yollarını ve şartlarını öğrenmenizde fayda var.

Wmaracına gerek bizlere sağladığı webmaster araçları için gerekse böyle bir çekiliş düzenlediği için teşekkür etmek isterim.

Birde Ali Arslan’ın kitap hakkındaki kendi düşüncelerine yer vermek istiyorum.

Ali Arslan'ın WordPress kitabı

“WordPress kitabı sayesinde hiçbir programlama bilgisine sahip olmadan kendi sitelerinizi oluşturabileceksiniz. Aynı zamanda istekleriniz doğrultusunda tema tasarlayıp, hoşunuza giden CSS/XHTML tasarımları da bu kitap sayesinde WordPress teması haline getirebilirsiniz. Arama motorlarında üst sıralarda yer alan, güvenli bloglara sahip olmanın formulü WordPress Kitabı’nda…”

Bunları da okuyabilirsin