Barbie Evi

Kız Çocukları İçin Barbie Oyunu

Barbie bebekler, çocukların zamanını en çok geçirdiği oyuncaklardan biridir. Masal diyarının en sevilen karakteri olan bu oyuncakların, günümüzde pek çok oyunu yapılmıştır. Süper kahraman barbie, moda tasarımı, makyaj yapımı, aşçı barbie gibi pek çok kaliteli oyunu sitemiz üzerinde bulabilirsiniz. Barbie oyunları bir kız çocuğunun zamanını en iyi şekilde geçirmesini sağlayan özelliklere sahiptir. Eğlendirici olmasının yanında, öğretici özellikleri de bulunur. Bu bakımdan onları sıkmadan onlara bir şey öğretebilmek mümkün hale gelmiştir. Bunu ise en iyi şekilde Barbie oyunları ortaya çıkarır. Çünkü bu dünyada her türden öğeyi bir arada görmeniz mümkündür. Bu oyunlarla kız çocuklarının daha yaratıcı olmasını sağlarken, onların düşünme tarzını geliştirici özellikler verirsiniz. Böylelikle çocuklar yaşıtlarından daha farklı olarak, anlama ve yorumlama özelliğine sahip olacaklardır.

Barbie Evi

Barbie Oyunları

Barbi bebekler, başta tekstil alanı olmak üzere pek çok alanın en çok kullanılan figürü haline gelmiştir. Bu alanlardan biri de oyunlardır. Kız çocuklarının sevgilisi haline gelen bebeklerin en güzel oyunlarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu oyunlardan her biri farklı görevlere sahip olarak sizlere sunulmaktadır. Sizden istenen şey görevleri yerine getirerek oyunu bitirmeye çalışmaktır. Bunun için sadece fare ve klavyeden yardım almalısınız. Seçtiğiniz malzemeleri doğru kullanarak, oyunun isteğini yerine getirmelisiniz. Bazı barbie oyunu türleri serbest olarak oynanan oyunlar arasındadır. Yani bunları belirli konseptlere göre dizayn etmenize hiç gerek yoktur. Sadece hayalinizdeki tarzı bu bebeklere giydirmeye başlamanız gerekir.

En Popüler Barbie Oyunları

Barbie oyunlarının en eğlenceli olanlarını yalnızca sitemizden takip edebilirsiniz. Yine aynı özelliklere sahip olan pek çok oyun buraya eklenmeye devam edecektir. Tek yapmanız gereken solda yer alan menünün üzerinden barbie oyunlarına tıklamaktır. Böylelikle sizler için seçtiğimiz en iyi barbie oyunlarını oynamaya başlayabilirsiniz. Yine bunlar arasında popüler olan Monster High gibi karakterleri görebilirsiniz. Bunların en farklı hallerini sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Yine tırnak bakımı, barbie balerin, Lisa’nın eğlence merkezi gibi oyunları buradan başlatarak oynayabilirsiniz. Her oyundaki karakter gerçeğinden farksız olarak karşınıza çıkacaktır. Canınız sıkıldığında ve eğlenceli bir şeyler yapmak istediğinizde, bu oyunlardan daha iyi bir seçenek yoktur. Çünkü akla gelebilecek her türden eğlenceyi bu oyunlar içerir. Sizlere sadece sitemize giriş yaparak, oynamak istediğiniz oyunu seçmek kalmıştır. Bağımlılık yapacak cinsten bu oyunlar, pek çok bölüm halinde devam eder. Bu ise sizlere zamanınızı faydalı geçirmek için yardımcı olacaktır.

Barbie Bakım Oyunları

Gerçek bakım oyunları, hünerlerinizi gösterebileceğiniz oyunlar arasındadır. Bu oyunların amacı barbie’yi bakımsızlıktan kurtararak, en güzel haline getirmeye çalışmaktır. Arkadaşlarıyla buluşacak Barbie’yi bu güne tam olarak hazır hale getirmeye çalışmalısınız. Bu yüzden bakım için seçeceğiniz malzemelere dikkat etmelisiniz. Yanlış malzemeler kullanmadan, cilt bakımını sağlamanız gerekir. Oyun ekranı üzerinden kullanacağınız malzemeleri görebilirsiniz. Yine siyah nokta ve sivilceler için, Barbie sizden yardım bekliyor olacak. Öte yandan cildindeki pürüzleri gidermeli ve peeling yöntemiyle ona kusursuz bir cilt sağlamalısınız. Bu şekilde tamamlayacağınız barbie cilt bakımı oyunundan sonra sonuçları görebilirsiniz. Burada onun ilk haline vebakım sonrası haline bakabilirsiniz. Yan yana gelen oyun resimleri sizlerin yaptığı bakım işlemini gösterecektir. Eğer kafanızda daha farklı bir işlem yapmak varsa, oyunu yeniden oynamaya başlayabilirsiniz. Bunun için oyun ana menüsü üzerinden yeniden oyna simgesine tıklamanız yeterli olacaktır. Burada onun eskisinden daha iyi olmasını sağlayabilir ve aklınıza gelebilecek her türlü bakım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tabi bunun için öncelikle play tuşuna basmanız gerekecektir.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?