Kobisi

Kobisi E-Ticaret Paketleri ile Hedefleri Yüksek Tutun

Kobisi

E-ticaret, online platformlarda tüketicilerin belirli sistemler aracılığıyla ürünleri para karşılığında satın alması faaliyetini ifade eder. Aslında e-ticaret, ticaretin online halidir. E-ticaret paketleri ise tüm ödeme, satın alma, stoklama, ürün sergileme işlemlerini ve hizmetlerini kapsayan bir bütündür. E-ticaret sitesi kurmak hem çok maliyetli, hem de zor ve uzun bir süreçtir. Bu sebeple artık günümüzde bir çok girişimci hazır e-ticaret paketlerine yönelmektedir. E-ticaret sitesi kuran firmalar arasında yer alan Kobisi e-ticaret platformu girişimcilerin tüm istek, ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz bir biçimde karşılamaktadır. Kullanıcı dostu olan ve kolay kullanım sunan e-ticaret paketleri ile online mağazanızın yönetimi hızlı ve kolay bir şekilde yapılır. E-ticaret sitesi fiyatları açısından da oldukça uygun ve ekonomiktir. Kobisi e-ticaret paket fiyatları dört seçenek ile girişimcilere sunulmuştur. Paketlerde satış komisyon oranları ve sergilenecek ürün sayıları farklılık göstermektedir. An itibariyle fiyatlar; Mini e-ticaret paketi aylık 19 $ veya yıllık 194 $ tutarındadır. Plus e-ticaret paketi aylık 29 $ ve yıllık 296 $ bedeline sahiptir. Pro paket aylık 49 $ ve yıllık 500 $ tutarındadır. Premium e-ticaret paketi ise aylık 149 $ ve yıllık 1,520 $’dır. Bu paketlerin detaylı özelliklerine e-ticaret paket fiyatları sayfasından göz atabilirsiniz.

E-ticaret Sitesi Kurmak için Aylık Ödeme

Sistemin güzel taraflarından biri, e-ticarete ilk kez adım atıyorsanız ve bir anda büyük yatırımlar yapmaktan çekiniyorsanız, size aylık kiralama imkanı sunması. Böylece dilediğiniz zaman sistemden çıkabiliyorsunuz ve boşuna para ödememiş oluyorsunuz.

Kobisi E-Ticaret Paketleri Nasıl Kullanılır?

Kobisi e-ticaret paketlerinde 15 günlük deneme süresi bulunmaktadır. Böylece sistemin nasıl işlediğine dair fikir sahibi olacak ve kararınızı kullandıktan sonra verebileceksiniz. Deneme süresi bittikten sonra size en uygun olan ödeme planını seçerek işe başlayabilirsiniz. Eğer ödeme planları konusunda kararsız kalırsanız satış danışmanları sizlere destek olacak ve nereden başlamanız gerektiği konusunda sizi yönlendirecektir.

İşiniz için ne kadar bütçeyle başlamanız gerektiğine siz karar vereceksiniz. Tüm ödeme planları birçok farklı ve kullanışlı özelliği sunmaktadır. Güvenli hosting hizmetleri, bakım ve güncellemeler ile birlikte alacağınız e-ticaret paketinden memnun kalacaksınız.

Online mağazanızı kişisel hale getirerek estetik bir tasarım yaratabilirsiniz. Tasarım için sizlere özel hazırlanmış temalardan, yazı tipleri ve renklerden yararlanabilirsiniz. Üstelik mobil uyumlu temalar sayesinde e-ticaret siteniz mobil cihazlarda da aynı şekilde görünür.

Kobisi

E-ticaret Paketi Özellikleri

Ürün stoklarını ve ürün görsellerini çok basit ve kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz. Kategorilerin açıklama metinlerini her kategorinin başında veya altında yayınlayabiliyorsunuz ki bu da SEO açısından olumlu bir etki yaratıyor. Ürün detay kısımlarında ise sadece Youtube linkini koyarak video ekleme özelliği var. Bu sayede ürün ile ilgili en fazla içeriği sunarak yine SEO açısından bir adım önde yarışa başlıyorsunuz. Bunlar gibi Kobisi paketlerinin diğer özellerine e-ticaret paket özellikleri sayfasından göz atabilirsiniz.

Kobisi

E-ticarette Ödeme Sistemi, Kredi Kartı

Kredi kartları ile sipariş ve ödeme, sipariş durumları, satın alınan ürünler, stokta bulunan ürünler, indirim kuponlar gibi bir çok işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Panel ana sayfa kısmından üyelik ve siparişleri tablo şeklinde takip edebilirsiniz. Operasyon bölümünden ise müşterilerin detaylarını görebilir ve satışlarınızı takip edebiliyorsunuz.

Özellikle tasarımcılar için hızlı bir şekilde, kredi kartı, sanal pos entegrasyonları gibi konuları düşünmeden sadece ürün görsellerini sisteme yükleyerek satış imkanı sunuyor. Kendiliğinde ödeme sistemi entegrasyonunun olması ve bunun için ek bir ücret talep etmemesi sistemin avantajlarından sadece biri.

Açıldığından bu yana kısa sürede 500’ü aşkın mağazaya ulaşan Kobisi’yi kullanabilmek için teknolojiyle bile aranızın iyi olmasına gerek yok çünkü satış sonrası destek ekipleri özellikle bu konuda çok sahiplenici bir tavır sergiliyor.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?