web tasarım

Kurumsal Web Tasarım Ajansı

Bilişim danışmanlığı, SEO, e-ticaret alanındaki tecrübesini başarılı şekilde web tasarım alanında da gösteren Hükümdar Bilişim, A’dan Z’ye kurumsal kimlik yaratmaktadır. Eticaret danışmanı siteleri için müşteri odaklı web sitesi ve web tasarım inşa etmektedir.

Şık ve modern web tasarım için; hız ve SEO odaklı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İnternet sitesinin daha hızlı arama motorları üzerinde yükselmesi için arama motorlu uyumlu tasarım ve kod çalışması gerçekleştirmekteyiz. Hükümdar Bilişim firması olarak; uygun fiyat, kaliteli hizmet ve modern tasarıma sahip web tasarım oluşturmaktayız.

Web tasarım ve yazılım hizmetleri ile internetten satış yapmak isteyen herkese kolay yönetilebilir bir panelli internet sitesi kurmaktayız. Kendinize ait bir web sitesi ile özel web tasarım oluşturarak markanızın tanınmasında rol oynuyoruz. Sadece web tasarım değil, aynı zamanda sosyal medya tasarımları ile adeta iş ortağınız olup markanızı genişletiyoruz.

Avantajlı Web Tasarım Hizmeti

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin farklı yerlerinde birebir müşteri ile görüşme sağlayarak UX deneyimini artıran web tasarım yapmaktayız. Web tasarım yaparken özellikle dikkat ettiklerimiz şöyle:

  1. UX deneyimini artırmak
  2. Kullanıcı ve müşterinin kolaylıkla sitede gezinmesini sağlamak
  3. Müşterilerin sipariş vermesini kolaylaştırmak
  4. Tasarım zenginliği oluşturmak, farklı tasarımlarla müşteri deneyimini artırmak
  5. Renk ve metin uyumunu sağlamak
  6. Modern tasarım oluşturup hızlı site oluşturmak
  7. Kurumsal kimliğe uygun, SEO dostu, 3D tasarım oluşturma

Tüm bu işlemlerimizi müşteri ile iletişime geçerek sadece müşteriye özel web tasarım oluşturmaktayız. Hiçbir şekilde kopya web tasarım ya da paket halinde satılan tasarımları kullanmamaktayız.

Hükümdar Web Tasarım

Bilgisayar mühendisleri tarafından yapılan ve güvenliğin öncelik olduğu tasarımları inşa etmekteyiz. Google güncellemeleri ya da herhangi bir saldırı sonucu web tasarımlara özel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Tamamıyla kurumsal web tasarım ajansı bünyesinde yaptığımız işler referanslı olup güvence vermektedir. Karmaşık olmayan tasarım seçeneği ile hızlı bir site inşa etmekteyiz.

Tamamıyla markanıza özel tasarımlar ile web siteniz kurumsal bünyeyi yansıtacak şekilde hazırlanmaktadır. Rakiplerinizin bir adım önüne geçmek için hazırladığımız orijinal görseller sitede yer almaktadır. Özellikle sitenin diline, hizmetine göre renk seçimimiz ile müşteri portföyünüzü genişletme hedefi taşımaktayız.

 Kaynak: Hükümdar Bilişim blog sayfası: https://hukumdar.com.tr

Kapak görseli rawpixel.com

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?