Seramik Banyo

Kütahya Seramik Banyo Modelleri

Kütahya seramik 1965 yılında kurulmuş Türkiye’nin en önde gelen seramik markalarından biridir.

Seramik ebatlarında son 20 yılda büyük değişiklikler olmuştur. Seramik ebatları gittikçe büyümektedir. 20-25 yıl önce en büyük ebat 30×30 iken günümüzde 120×240 ebatlı ürünler üretilmektedir.

Kütahya Seramik Türkiye’de 120*240 ebatlı ürün üreten ilk ve tek üreticidir. Ebat büyüdükçe ürünü döşediğiniz alan daha yekpare bir görüntü kazanmaktadır. Yani döşeme alanları daha güzel gözükmektedir. Çünkü seramik arasındaki derz ne kadar az kullanılırsa o oranda güzel bir görüntü alınır.

Günümüzde 60×120 ebatlı seramikler evlerde sıklıkla kullanımaktadır. İşyerlerinde ise gene 60×120, 80×80 ve 120×120 ebatlı seramikler kullanılmaktadır.

Geçmişte banyolarda yere başka seramik duvarlara farklı seramik döşemek moda iken günümüzde büyük ebatlı seramiklerin aynı model ile ya da aynı ebatta farklı modelde hem yere hem duvara döşenmesi trend hale gelmiştir.

Banyome’de Kütahya Seramik firmasının modellerini Kütahya Seramik güncel fiyatlarını bulabilirsiniz. Tüm Türkiye’ye nakliye bedeli size ait olmak üzere ürün göndermekteyiz. Tek tuşla Kütahya Seramik modelini beğenip sipariş verebilirsiniz. Zengin stoğumuzla en hızlı şekilde ürünleriniz verdiğiniz adrese gönderilecektir.

Fayans fiyatları için tıklayınız.

Kapak görseli Christian Mackie

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?