Canlı Skor

Maç Sonuçları Uygulaması Canlı Skor

Erişilebilirlik, hız, çeşitlilik, bilgi verme ve istatistik gibi çeşitli kriterleri tek bir alanda toplayan canlı maç sonucu uygulamaları, giderek arttı ancak hangi uygulamanın en iyi canlı skor uygulaması olduğunun bilinmesi ise azaldı. O yüzden sizlere; aşağıda vereceğim kriterler ile canlı spor uygulamalarında dikkat etmeniz gerekeni ve tavsiye canlı skor uygulamamı göstereceğim.

Amaca Yönelik Uygulama: Uygulamalardaki ilk sorun; kullanıcının ne istediğini bilmemesidir. Genellikle futbol, basketbol ve voleybol üzerine odaklanan spor uygulamalarında en çok neyi kullanmak istediğinizi belirlemelisiniz. Örneğin futbol canlı sonuçları, istatistikler veya geçmiş maçların sonuçları gibi verilere ulaşmak için futbol üzerine odaklananları seçmelisiniz. Canliskor.com’un uygulaması gibi.

Tasarıma Dikkat Etmek: Uygulamalardaki en büyük sorun, birçok bilgiyi tek ekranda nasıl göstereceğini bilememesidir. Basit, anlaşılır ve görsel bir uygulama bulmalısınız.

Şarj Tüketmeyen Uygulama: Maç uygulamalarının çok fazla şarj sorunu olmasa da, basit ve geliştirilmeyen uygulamalar; şarj tüketimine neden olmaktadır. O yüzden www.canliskor.com’un FlashScore TR uygulamasını kullanabilirsiniz.

Canlı Skor

FlashScore TR Canlı Skor Uygulaması

Canlı maç sonucu ve geçmiş maçların sonuçlarını göstermek gibi çeşitli spor uygulamalarının özelliklerini taşıyan yeni canlı sonuç uygulaması FlashScore TR; yenilikçi tasarımı, altyapısı ve tüm özellikleri ile çoğu uygulamayı geride bırakıyor.

Sadece futbol değil, 28 farklı spor çeşidinin canlı sonuçlarını anlık olarak görebiliyorsunuz. Bu sayede 5000 üzerinde lig, parmaklarınızın ucuna geliyor. Ancak bu kadar çok lig içinde aradığınızı bulmak zor gibi gelebilir ancak değil.

Özel listeleme, arama ve önemli maçları öne çekme gibi özellikleri sayesinde aradığınız maçı bulabiliyorsunuz. İkinci olarak ise; seçtiğiniz bazı maçlarda uygulama kapalı bile olsa; gol, sarı kart, kırmızı kart yada diğer önemli olayları bildirim olarak size haber veriyor. Bu sayede önemli olayları hemen takip edebiliyorsunuz.

Canliskor.com üzerinden takip edebileceğiniz tüm bilgilere, uygulama üzerinden de ulaşabiliyorsunuz.  İlgili maçlara ait istatistikler ise detaylı olarak veriliyor. Futbol istatistikleri alanında topa hakimiyet, korner oranı, kırmızı oranı gibi çeşitli verilere ulaşabilir; kadroları görebilir veya maç anlatımını takip edebilirsiniz.

Kısacası; tavsiye canlı maç sonucu uygulamaları arasında özenle tasarım edilmiş, şarj tüketiminde önemli ölçüde kullanıcı dostu ve pratik bir uygulama olan canliskor.com uygulaması FlashScore TR’yi Android yada iOS telefonlarınıza kurabilirsiniz.

CanliSkor.com Android uygulamasını Google Play Store’dan indirmek için (FlashScore TR adıyla yayında): http://bit.ly/O7QPMu
CanliSkor uygulamasının iOS sürümünü AppStore’dan indirmek için: http://bit.ly/19ox2vL
CanliSkor.com Mobil uygulamaları hakkında bilgi almak için: http://bit.ly/1xl2vgN

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?