kulak üstü kulaklık

Mediadrug Müzik Dinleme ve İndirme Programı

Her gün bir yerlerde müzik dinliyoruz. Metroda, otobüste, metrobüste, otururken, yatarken sürekli bir müzik dinleme, sürekli kendimizi rahatlatma ihtiyacı duyuyoruz. Son zamanlarda yeni çıkan şarkılar hele ki herkesin dilinde olan şarkılar bir de sizin dilinize dolandığı zaman bütün gün aynı şarkıyı tekrarlayıp duruyorsunuz. Bazen de günlerdir dinlediğiniz şarkıyı bir anda unutuyorsunuz.

Son zamanlarda genç kızların gözdesi Murat Dalkılıç’ın müzikleri ile biraz daha fazla dinlenir durumda. Buna istinaden bir çok Türkçe Rock grupları da müzik piyasasında emin adımlarla ilerliyor. Grup 84, Gripin, Model ve daha nice gruplar müzik piyasasında büyük sükse yapacağa benziyor. Biraz daha orta yaşlı grubun da tercihi haliyle daha slow müzikler oluyor.

Mediadrug

Gerek arabesk tarz, gerek Türk sanat müziği bu yaş grubuna daha yakın gelen müzik türleri olarak görünüyor. Peki ya bu kadar müziği nerden indiriyoruz ? Hiç düşündünüz mü bu kadar çok müziğe nerden kolayca ve hızlı bir biçimde ulaşabilirim diye. Bugün bunu düşünürken tam da karşıma mediadrug.com adlı bir web sitesi çıktı. Sitenin içeriğine baktığımızda aslında tamda ihtiyacımıza uygun bir programı ürettiklerini gördüm. Sitenin adını taşıyan Mediadrug programı.

Mediadrug programı sayesinde binlerce hatta milyonlarca müziği tek tuşla ekranınıza getiriyor, dilediğiniz müziğe hiç olmadığı kadar kolay ulaşıyorsunuz. Hem de bütün bilgisayar sistemlerine uygun olarak. Tamam da biz mobil kullanıcılarız diyenleri duyar gibiyim. Mediadrug yılmadan usanmadan bunu da düşünmüş. İos ve Android kullanıcıları içinde mobil versiyonunu hayata geçirmiş. Her şey güzelde bu kadar tanıttığına göre bir ücreti vardır elbet diyenler çıkacaktır. Onuda inceledim. Program tamamen ücretsiz olarak piyasaya sürülmüş. Yani ücretsiz müzik indirme programı diyince akla ilk Mediadrug programının gelmesi düşünülmüş. Ayrıca hiçbir reklam barındırmaması ile de kullanıcıyı bezdirmiyor.

Özellikler bununlada sınırlı kalmamış. Tek tıkla albüm indirme özelliğinin yanı sıra, tam donanımlı mp3 çalma listesi düzenleyici ile kullanıcı için gerekli olan her şey düşünülmüş. Sosyal ağlarda da fazlasıyla kendinden söz ettirmeye kararlı olan Mediadrug programını indirip kullanmanızı bir müzik aşığı olarak tavsiye ediyorum. Tek yapmanız gereken www.mediadrug.com adresini ziyaret ederek programı indirmek ve istediğiniz bütün müziklere tek tıkla ulaşmak.

Kapak görseli C D-X

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?