Minecraft 1.7.2 İndir

Geçtiğimiz aylarda oyun dünyasını hareketlendiren bir haber almıştık. Dünyada gelmiş geçmiş en başarılı yapımlar arasında gösterilen Minecraft (minecraft türkiye) ın yeni bir sürümü geleceği haberi idi. Oyun sevenlerin dört gözle beklediği yeni sürüm sonunda geldi ve dünyada milyonlarca oyuncu Minecraft 1.7.2 İndirip yeni bir Minecraft deneyimi yaşamış oldular. Bu ilginç ve kendi alanında eşsiz olma özelliği gösteren oyunun, bu yeni sürümünde öne çıkan özelliklere bir göz atmak gerekirse, AMPLIFIED dünya tipi dikkat çeken bir başlık ayrıca, Odunlara çeşitlilik geldiğini görüyoruz. Söz gelimi yeni Akasya ve Meşe odunları oyuncularını bekliyor olacak.

Oyunun görüntüsünü değiştirecek rengarenk çiçekler ve çimenlerle yeni sürümde oyuncularını bekliyor olacak. Balık popülasyonunda da oldukça renkli ve çeşitli balıklar eklenmiş durumda. Artık oltalara iksir ve büyü eklenebilir oluyor. Oyunda önemli bir yer eden ödül sisteminde de kafa yoran yapımcılar bu konu üzerinde etkili yenilikler yapmış bulunuyorlar. Ödüller artık dünyaya özel, yeni ödel kazanıldığında bundan artık dünyanın haberi oluyor. Öte yandan çeşitli komutlarda oyunda dikkat çeken özelliklerden, yeni summon komutu, komut bloğu oyuncuların oldukça işine yarayacak yeniliklerden bazıları. Biom sisteminde ise çeşitli geliştirmeler bulunuyor. Okyanuslar daha küçük ebatlarda olabiliyor. Gelen yeniliklerin yanı sıra Rose çiçeği ve Herobrine oyundan kaldırılmış durumda.

Öte yandan oyunun grafiklerinde de ciddi bir yenilik ve hata düzeltme sistemleri dikkat çekiyor. Çoğu eleştiri konusu olan, keskinlik ve çeşitli grafik hataları bu yeni sürüm ile artık son bulmuş durumda. Oyunun yapımcıları bu yeni sürüm ile uzunca süre bekleyen milyonlarca oyuncunun beklentilerini sonuna kadar karşılamış diyebiliriz. Minecraft 1.7.2. İndirmemiş oyuncuların çok şey kaçırdıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Yeni bir Minecraft deneyimi indiren oyuncuları bekliyor olacak.

http://indir.minecraftturk.com/

Bunları da okuyabilirsin