MobiRoller

MobiRoller İle Kendi Mobil Uygulamanızı Yapın

Hızlı bir şekilde gelişen teknoloji, pazarlama kanallarından birisi olan mobil alandaki uygulamaların avantajlarını azımsanmayacak kadar ön plana çıkartıyor. Özellikle de firmalara hem prestij hem de bir çok avantaj sağlayan mobil uygulamalar firmalar için yüksek maliyetler nedeni ile gerçekleştirilmiyor. Mobil uygulama yapmak için teknik bilgi yetersizliği yaşayan firmalar ve şahısların sorununu MobiRoller çözüyor.

Düşük maliyetlerle ve hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan mobil uygulamanızı yapabilmeniz için profesyonel bir platform oluşturan MobiRoller, pratik bir şekilde uygulama yapabilmenize olanak sağlıyor.

Software as a Service (SaaS) tabanlı uygulama platformu olan MobiRoller, herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan kolay ve düşük maliyetler ile sadece 3 adımda (oluştur-test et-yayınla) şriketlerin ve şahısların uygulamalarını oluşturarak hedef kitlelerine ulaşmasını mümkün kılıyor.

Sadece 3 Adım: Oluştur – Test Et – Yayınla

MobiRoller App Maker, kısa sürede mobil dünyada yerinizi almanız için oluşturtest et ve yayınla aşamalarıyla uygulamanızı hazır hale getiriyor.

Ücretsiz bir şekilde hesabınızı oluşturduktan sonra uygulamanızın içeriğini ve tasarımını dilediğiniz gibi özelleştirerek ilk adımı tamamlayabiliyorsunuz.

MobiRoller Panel Görünümü

MobiRoller’ın profesyonel platformu ile oluşturduğunuz mobil uygulamanızın nasıl göründüğüne bakıp, gereken yerlerde düzenlemeler yapabiliyor ve uygulamanızı hazır hale getirebiliyorsunuz.

MobiRoller Panel Uygulama Yapma

Üçüncü adım ile hazır hale getirdiğiniz mobil uygulamanızı mağazalara kolay bir şekilde yükleyebiliyor ve hedef kitlenize ulaşabiliyorsunuz.

Neden MobiRoller?

MobiRoller’ın en büyük avantajlarından birisi, hiçbir kod bilgisi olmadan uygulama geliştirmenizi sağlıyor. Ayrıca ücretsiz mobil uygulama yapma imkanı sağlıyor. Sizlere sağladığı profesyonel platformda yer alan panel ile tüm işlemlerinizi sürükle bırak işlemleriyle yapabiliyorsunuz.

Yalnızca 3 kısa adımla uygulamanızı dakikalar içerisinde oluşturabiliyorsunuz.

MobiRoller’ın sizlere sunduğu aylık ve yıllık ödeme yapabileceğiniz paketler ile hiçbir taahhüt yapmadan uygulamayı kullanabiliyorsunuz. İsterseniz ücretsiz deneme sürümünü de hiçbir kredi kartı bilgisi paylaşmadan kullanabilirsiniz.

MobiRoller ile hazırladığınız uygulamanızı kimlerin, nerede ve nasıl kullandığı bilgilerini görebiliyorsunuz. Bu da sizlere hedef kitlenize ulaşma konusunda ne kadar başarılı olup olmadığınızı gösteriyor.

Çevrimdışı çalışma desteği de sunan MobiRoller, internet bağlantınız olmasa dahi çalışmaya devam ediyor.

Türkçe hizmet veren ve Türk şirketi olan MobiRoller, mobil uygulama yapma konusunda Türkçe olmasıyla büyük bir kolaylık sağlıyor.

Üye olmak için: my.mobiroller.com

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?