Movifox WordPress Dizi Teması

Eğer bir film veya dizi sitesi açmayı düşünüyorsanız öncelikle belirlemeniz gereken hangi altyapıyı kullanacağınız olmalıdır. Bunun için pek çok script yazılmış olsa da hala WordPress’i alt edebilecek bir altyapı bulunmamakta. Bunun en büyük sebebi tabi ki tamamen özelleştirilebilir olmasından kaynaklanıyor.

Tabi her şey WordPress’i kullanmakla bitmiyor. Bunun için kaliteli bir temaya da ihtiyacınız olacak. Piyasada o kadar çok ücretli veya ücretsiz dizi film teması bulunmakta ki hangisini seçeceğimizde kararsız kalabilirsiniz. Ücretsiz temalar büyük bir ihtimalle isteklerinizi karşılamayacaktır. Bu yüzden ücretli bir tema tercih etmek hem fonksiyonellik hem de destek alabilme açısından daha mantıklı olacaktır.

Keremiya tarafından yapılan Movifox WordPress dizi teması da piyasada isteklerinizi karşılayabilecek sayılı temalardan biri. Keremiya’nın diğer WordPress temalarını da referans aldığımızda ortaya çok iyi bir tema çıktığını görebiliyoruz.

Responsive Tasarım

Günümüzde bilgisayardan daha çok telefonlarımızdan dizi veya film izlediğimizi düşünürsek bir temada olmazsa olmaz özelliklerden biri tabi ki bu temada da var. Her ekran çözünürlüğüne uygun bir şekilde tasarlanan bu tema sayesinde ister bilgisayardan isterseniz telefondan sorunsuz bir şekilde dizi veya film izlettirebilirsiniz.

Tema Paneli

Temada herhangi bir değişiklik yapmak istediğinizde kodlarla boğuşmanıza gerek yok. Tema paneline girerek pek çok değişikliği kolaylıkla yapabilirsiniz.

Geliştirilmiş Kaynak Sistemi

Bir dizi veya film sitesinde olmazsa olmaz bir özellik. Dil seçimine göre kaynak seçimi yapabileceğiniz bu sistemde sınırsız alternatif kaynak oluşturmanız mümkün.

Anasayfa Builder

Anasayfanızın düzenini yine kodlarla uğraşmadan direkt builder üzerinden yapabilirsiniz. 7 farklı bileşen kullanarak anasayfanızı istediğiniz görünüme sokabilirsiniz.

İçerik Ekleme Kolaylığı

İçerik eklerken her şeyi tek tek yazmanıza gerek yok. Temada entegreli olan IMDB botu ile dizi veya filme ait pek çok bilgiyi tek tıkla çekebilirsiniz.

Temanın en güzel yanı ise tamamen Google dostu olması. Kod yapısı düzenli ve anlaşılır olduğu için de arama motorları tarafından kolaylıkla anlaşılabilmekte. Bu sayede yüksek hitlere ulaşmanız kaçınılmaz değil.

Movifox temasını 199 ₺ karşılığında buradan kolaylıkla alabilirsiniz. Herhangi bir problemle karşılaşmanız halinde destek talebi oluşturabilirsiniz.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?