Muhiku Hediye

Muhiku’nun Doğum Günü Hediyesi Çeşitleriyle Partilerin Yıldızı Olun!

Yoğun iş ya da okul yaşantımızdan dolayı sevdiklerimize doğum günü hediyesi seçmek için yeterli vakti bulamayabiliriz. Bu sebeple sıradan hediye seçenekleri arasından aceleyle bir seçim yaparız. Fakat Muhiku’nun zengin doğum günü hediyesi seçenekleri arasından evde, iş yerinde, okulda, toplu taşımada ya da herhangi bir yerde ve zamanda kolaylıkla hediye seçebiliriz.

Muhiku modern çağın getirilerini göz önünde bulundurarak yenilikçi tarzda pek çok hediye seçeneği sunuyor. Farklı özel günler için uygun konseptlerde hediyeler tasarlıyor. Bu özel tarihler içerisinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan kategorilerden biri ise doğum günü hediyeleri.

Yenilikçi bir çizgiyle tasarlanan doğum günü hediyesi seçenekleri sevdiklerimize oldukça farklı bir hediye armağan etmemize fırsat tanıyor. Tasarımı ve içeriğiyle diğer hediyelerden kolaylıkla ayrılan bu hediye seçenekleriyle doğum gününün en güzel hediyesini siz almış olacaksınız. 

Üstelik Muhiku ile sevdiklerinize doğum günü hediyesi seçerken mağaza mağaza gezmemize de gerek yok. Oturduğunuz yerden, internete erişiminiz olan herhangi bir mekanda ya da yerde, herhangi bir zaman diliminde sevdikleriniz için rahatlıkla doğum günü hediyesi seçebiliriz. Bir yandan keyifle kahvenizi ya da çayınızı yudumlarken diğer taraftan farklı hediye kutuları arasında gezinebilir ve sevdikleriniz için en uygun hediyeyi seçebilirsiniz.

Bunun yanı sıra Muhiku ile doğum günü hediyesi seçmek kolay olduğu gibi oldukça da zevkli. Muhiku’nun farklı içeriklerle tasarladığı doğum günü hediyesi seçenekleri arasında gezinirken insan kendini kaybediyor ve bir sürpriz de kendine yapmak istiyor. Açıkçası bu dopdolu hediye seçenekleri arasında kendimizi kaybetmekten daha doğal ne olabilir ki?

Peki, doğum günü hediyesi seçenekleri arasında neler var?

Muhiku, doğum günlerine özel farklı içeriklerde oldukça şık ve dikkat çekici hediye kutuları tasarlıyor. Tasarladığı hediye kutularının içerisinde; 

 • Dünyanın en özel ve en aromatik çay ve kahve çeşitlerine,
 • Görünümüyle ve lezzetiyle hafızlarda kalıcı bir yer edinen çikolata çeşitlerine, 
 • Yanınızdan ayırmayacağınız sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıklara,
 • Kokusuyla ve şıklığıyla yaşam alanına renk katacak mum çeşitlerine,
 • Çay & kahve sunumlarına güzellik katacak kupa ve fincan takımlarına, 
 • Birbirinden güzel kokan oda kokularına ve kolonya çeşitlerine,
 • Bakım rutinlerine renk katacak kişisel bakım ürünlerine,
 • Eğlenceli ve şık aksesuarlara,
 • Çalışma ve okul yaşantısına renk katacak kırtasiye & ofis malzemelerine,
 • Birbirinden şık dekorasyon ürünlerine,
 • Deneyim kitlerine ve daha pek çok ürüne yer vermektedir.

Muhiku’nun bu dopdolu doğum günü hediyesi seçenekleri arasından sevdikleriniz için en özel doğum günü hediyesini seçebilir ve partiye damga vurabilirsiniz.

Kişiye Özel Hediye Seçmenin Yenilikçi Adresi: Muhiku!

Sevdiklerimiz için daima en özel sürprizi hazırlamak isteriz. Bu sebeple de onlara alacağımız hediye, her bir ayrıntısıyla onların zevklerine ve ilgi alanlarına hitap etmelidir. Kısacası üzerinde isimlerinin yazılı olduğu bir kitaptan, ajandadan, kalemden ya da biblodan daha fazlası olmalılar.

Son zamanlarda kişiye özel hediye denilince akla ilk gelen hediye seçenekleri arasında kişinin ismine özel hazırlanan hediyelikler geliyor. Fakat bu hediyelikler bir etiket görevi görmekten başka bir işe yaramıyorlar. Kısacası “bu eşya, şu kişiye ait!” ibaresinden başka bir anlam ifade edemiyorlar. Bu sebeple de oldukça sığı ve anlamsız kalıyorlar.

Sevdiklerimize kişiye özel hediye seçimi yaparken onların isimlerinden ziyade ilgi alanlarına ve zevklerine odaklanmalıyız. Hangi rengi severler, ne yapmaktan keyif alırlar, hangi tarz kitaplardan hoşlanırlar, zamanlarını nasıl geçirirler gibi pek çok sorunun cevabını bulabilirsek sevdiklerimize isimleriyle süslenen bir hediyeden daha özelini armağan edebiliriz.

Muhiku “sevdiklerinizi en iyi siz tanırsınız.” diyerek, kişiye özel hediye anlayışına bambaşka bir form kazandırdı. Muhiku’nun kişiye özel hediye anlayışıyla oluşturduğu Kendi Kutunu Yap seçeneğiyle sevdiklerimiz için en özel hediye kutusunu tasarlayabiliriz. Kullanıcıların %48’i de sevdiklerimizi mutlu edecek hediyelikleri özgürce bir araya getirdiğimiz Kendi Kutunu Yap seçeneğiyle hediye kutularını kendileri tasarlıyor.

Sevdiklerimiz için hediye kutusu tasarlarken onların ilgi alanlarından ve zevklerinden beslenebiliriz. Onların sevdikleri lezzetler, kokular, aksesuarlar, kişisel bakım ürünleri, en şık dekorasyon ürünleri, ofis ve kırtasiye malzemelerinin ve deneyim kitleri arasından onlar için en uygun parçaları seçebilir ve benzersiz bir hediye kutusu tasarlayabilirsiniz.

Muhiku ile Sürprizleriniz Beklemesin!

Sevdikleriniz için hazırlayacağınız sürprizin aynı gün onlara teslim edilmesini ister miydiniz? Bu fikrin düşüncesi bile sizi heyecanlandırmaya yetti değil mi? Muhiku, aynı gün ücretsiz teslimat seçeneğiyle sevdiklerinizi aynı gün mutlulukla buluşturuyor. 

Muhiku, aynı gün ücretsiz teslimat seçeneğiyle saat 12.00’a kadar verilen siparişleri gün içerisinde sevdiklerinize teslim ediyor. Eğer saat 12.00’da sonra sipariş oluşturursanız da mutluluk bir sonraki iş günü içerisinde sevdiklerinizin kapısını çalıyor.

Muhiku’nun aynı gün ücretsiz teslimat seçeneğinden faydalanabilmek için bazı şartları karşılamanız gerekiyor. Bunlardan ilki hediyenin teslim edileceği adresin İstanbul il sınırları içerisinde yer alması. Bu fırsattan ücretsiz faydalanmanız için alışveriş tutarınızın 69 TL üzeri olması gerekiyor. Eğer bu şartları sağlıyorsanız sevdiklerinize gün içerisinde beklenmedik sürprizler yapabilirsiniz.

Eğer İstanbul il sınırları dışında yaşıyorsanız da sorun değil, yine ücretsiz kargo seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 69 TL üzeri alışverişlerinizde hiçbir kargo bedeli ödemeden Türkiye’nin bir ucundaki sevdiklerinize kucak dolusu bir mutluluk armağan edebilirsiniz.

Muhiku’yu ziyaret edin: https://muhiku.com/

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?