Müşteri Memnuniyeti ve Kaliteyi Ön Planda Tutan Hosting Firması Turhost

Günümüzde internet sitesi sahibi olmak artık çok kolay. Sadece birkaç dakikanızı ayırıp istediğiniz gibi bir internet sitesi kurabilirsiniz. Üstelik eskisi gibi kullanmak istediğiniz script hakkında herhangi bir bilgiye sahip olmanıza da gerek yok. Hostunuzu aldıktan sonra paneliniz üzerinden hangi scripti kullanmak istiyorsanız (WordPress, OpenCart vs.) tek tıkla kurup kullanabiliyorsunuz.

İnternet sitesi kullanımı yaygınlaştığı için bize hosting altyapısını sağlayan onlarca firma mevcut. Hal böyle olunca çalışacağımız firma da önemli oluyor. Şimdiye kadar merdiven altı diye tabir ettiğimiz firmalar ile çalışıp da sitesi durduk yere kapanan, yedeklerini alamayan pek çok kullanıcı mevcuttur. Bu gibi sorunlar yaşamamak için ülkemizde tercih edilen birkaç hosting firmasından biri de Turhost’tur. 2004 yılından beri faaliyet gösteren Turhost gerek müşteri memnuniyetinde gerekse kalitede pek çok firmadan daha üsttetir.

Yaklaşık 5-6 yıldır Turhost’tan WordPress hosting hizmeti alıyorum. Bu süre içerisinde ufak tefek sorunlar dışında hiçbir sorun yaşamadığımı belirtmeliyim. Bu ufak tefek sorunlar da açtığınız ticketlardan birkaç dakika sonra çözülen sorunlar.

Turhost Yönetim Paneli

Turhost’un sevdiğim bir güzel tarafı ise aldığınız hizmeti Turhost panelinizden kolayca yönetebiliyorsunuz. E-Posta yönetimi, uygulama kurulumu, ftp hesapları gibi pek çok ayarı cPanel’e girmeden Turhost’ yönetim panelinizden düzenleyebilirsiniz.

Turhost, hosting hizmeti dışında domain, sunucu, e-posta, ssl hizmeti gibi pek çok hizmeti de müşterilerine sunmakta. Üstelik yeni bir domain alacaksanız veya var olan domaininizi Turhost’a taşıyacaksanız yüzde 10 indirimden de faydalanabilirsiniz. Bu sayede yıllık 7,79 dolara domain sahibi olabilir veya domaininizi Turhost’a taşıyabilirisiniz.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?