Ne Haber Benden?

Uzun süredir kendime dair bir şey yazmamışım. Hazır elim boşken son günlerde olup bitenleri yazayım bari. :)

Malum 3 Ocak’ta sınav başvurularının başlaması üzerine üzerimdeki stres bir kat daha arttı. Gerçi her ne kadar ygs sınavı benim için pek önemli olmasada bir stres unsuru oluşturuyor. Bu sene iyi bir üniversite kazanacağıma inanıyorum. İnşallah inanmakla kalmam. :)

Bu günlerde acayip bir can sıkıntısı ile cebelleşirken yavaş yavaş arkadaşlarda şehir dışından gelmeye başladı. İlaç gibi geldiler. Bu yüzden pek evde durduğum söylenemez. Kitap da okuyamıyorum. Hala Oğuz Atay’ın Tutunamayanlar kitabı bitecek.

Evde internetimin olmayışı da ara sıra hissettiriyor kendini. Ahh evde internet olacak şimdiye kadar ne projelere girmiştim. :) Bloğumun ikinci yıldönümüne de az kaldı zaten. Ygs sınavının olduğu gün bloğumun 2. yaşını kutlamayı düşünüyorum. Belki güzel bir çekiliş yapabilirim.

Hazır böyle bir yazı yazmışken tema sattığım kişilere de birkaç şey söyleyeyim. Bazı arkadaşlar benden temayı kurmamı, onu yapmamı, bunu yapmamı istiyorlar. Kimsenin özel isteğini yapmak zorunda değilim. Bu temayı birçok arkadaş sorunsuz kullanırken nasıl oluyorda bazı arkadaşlarda sorun oluyor orasıda işin komik yanı tabi.

Saçlarımı uzatmaya karar verdim birde. :) Bakalım nasıl bir görüntü oluşacak. Duruma göre uzamadan da kesebilirim. :)

Aklımda bir sürü tema tasarımı oluştu. Birkaç tane de proje. Haziran’dan sonra güzel işler yapacağım inşallah. Birkaç tane ücretsiz tema paylaşacağım. Usluer temasını da geliştirebilirim.

Nedense kendime dair yazıları yazdığımda pek uzun olmuyor şimdi olduğu gibi. Neyse selametle… :)

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?

7 Yorum
 1. Çağrı Mustafa ALKAN
  7 Ocak 2012 - 16:23
  Cevapla
  • Usluer
   9 Ocak 2012 - 10:13
   Cevapla
 2. Batuhan ŞASI
  10 Ocak 2012 - 08:57
  Cevapla
  • Usluer
   10 Ocak 2012 - 10:11
   Cevapla
 3. Mert Sakal
  12 Ocak 2012 - 16:45
  Cevapla
  • Usluer
   14 Ocak 2012 - 10:51
   Cevapla
 4. kripto
  21 Ocak 2012 - 16:03
  Cevapla