One Tower AVM Nasıl Bir Alışveriş Merkezidir?

One Tower AVM

One Tower AVM Ankara’da farklı yüzü ve geniş çekim alanıyla beğeni toplayan git gide ulaştığı kişi sayısını arttıran, gerek eğlence de gerekse de moda da fark yaratan bir alışveriş merkezi. Modanın en gözde mağazalarını, eğlencenin en ilgi çekici yönünü ve eşsiz restoranların tadını tek bir çatı altında yaşamak istiyorsanız One Tower alışveriş merkezi Ankara ilinde durak noktanız haline gelecek. Gerek konumu gerekse de çevre güzellikleri ile daha kurulduğu ilk günden bu yana çekim alanındaki sakinlerinin gönlünü fetheden Oran alışveriş merkezi, Ankara’nın giderek genişleyen ve gelişen bu semtinde birinci tercih konumunda olmaya devam ediyor.

Mimarisiyle One Tower AVM

Ankara Shopping Center olma özelliği ile dikkat çeken One Tower, Dünya Mimarlığı listelerine adını yazdırmayı başarmış önemli şirketlerden birisi olan Tabanlıoğlu Mimarlık imzası taşıyor. Tasarımında böylesi prestij sahibi bir firma ile çalışmış olması, ziyaretçilerine ferah bir iç tasarım, göz alıcı bir dış çevre, geniş koridorlar ve ilgi çekici bir ortam yaratıyor. Ankara’da ilk konut ve alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan alışveriş merkezi Ankara içerisinde mimarisiyle ses getiren tek AVM konumunu da koruyor.

Tasarımında kolay erişilebilirliği, geniş ve rahat iç tasarımı, güvenliği ve doğanın renklerini temel alan Çankaya alışveriş merkezi ayrıca konuklar üzerinde pozitif bir etki bırakma özelliğine de sahip. Extra clear özelliğine sahip özel camları sayesinde, güneş ışığını en güzel renklerini içeri alan AVM’de ayrıca Oran’ın doğasının sizlere sunduğu ferahlatıcı etkiden de yararlanabiliyorsunuz. AVM’nin Extra clear camları enerji tasarrufu sağladığı için doğayla dost bir yapı olma özelliğini de koruyor.

Özgün Alışveriş

One Tower AVM’nin geniş ve ferah koridorları, hem enerji tasarrufu sağlayan hem de güneş ışıklarını en göz alıcı renkleri ile içeri alan cam tavan tasarımı hem de dengeli ve özenle tasarlanmış mağaza konumları ve iç tasarımı ile kendinizi hiç olmadığınız kadar huzurlu hissedebileceksiniz. Yaşamdan ve doğadan izole bir konumda olmayan bu alışveriş merkezi Ankara içerisinde hem elit hem de doğanın en güzel öğelerini barındıran bir konsept yaratıyor. Günümüz kentsel büyümesinde öncü bir anlayışa sahip olan Ankara Shopping Center anlayışı ile farkını da ortaya koymuş oluyor.

One Tower’da birbirinden kaliteli ve dünya mutfağının klasiklerini barındıran lezzetleri bulabilirken, modanın öncü mağazalarından alışveriş yapabiliyor, yeni trendleri rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Giyimde birbirinden kaliteli ve özgün markaları tercih edebilirken, market alışverişinizi yapabilmek için de One Tower AVM’yi ziyaret edebiliyorsunuz. Geniş otoparkı, 4 katlı zarif yapısı ve içinizi ısıtacak teras görüntüsü ile yaşam enerjinize enerji katıyor ve hayatınızı kolaylaştırıyor. One Tower alışveriş merkezi Ankara içerisinde her geçen gün daha da fazla kişinin birinci tercihi haline gelmeye devam ediyor.

Ankara alışveriş merkezi sitesi için http://www.onetoweravm.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumunuz nedir?