Gold Miner

Oyun Oynamanın Keyfi İki Kişilik Oyunlar

Günümüz oyun dünyasında, hızla gelişen oyun sitelerinin arasındaki rekabet, dur durak bilmeden artmaya devam ediyor. Bu durum kimilerini bu alanda ön plâna taşırken kimilerini de piyasadan siliyor. Elbette ön plânda bulunan siteler, kalitesini konuşturduğu için yerini korumaya devam ediyor. İşte bu sitelerden birisi de ikikisilikoyunlar.net adresli oyun portalı. Peki, nedir bu site, nasıldır, neleri içerir, hep birlikte kısaca bir göz atalım.

İkikisilikoyunlar.net denildiğinde akla ilk gelen özellik, Türkiye’nin en fazla 2 Kişilik Oyunbarındıran sitesi olsa gerek. Evet, yanlış duymadınız. Alanında en fazla oyun barındıran bu site, bu özelliğiyle her yaşa, her cinsiyete, her ilgiye ve zevke yönelik oyunlar sunuyor. “Bu kadar alternatif yeter.” demekle kalmıyorlar, kullanıcıları için her gün yeni oyunlar yayınlamaya devam ediyorlar. Tabi bu oyunlar rastgele yani düzensizce eklenmiyor. Tek tek uzman bir ekip tarafından kontrol ediliyor ve çocukların psikolojisini olumsuzca etkileyen faktörler yok ediliyor, arındırılıyor. Küfür, argo ve vahşete yer olmayan bu siteye ebeveynler, gözleri kapalı bir şekilde emanet edebiliyorlar çocuklarını. Ayrıca ayrımcılığa tabi tutulan ırk, dil, din, siyaset gibi konularda da herhangi bir vukuata karışmıyor İkikisilikoyunlar.net oyun portalı. Bu sayede marka bir çocuk platformu hâline gelen site, tam 5 senedir bu alanda hizmet veriyor.

Oyunlar bir yandan psikolojik ya da ahlaksal bakımdan taranırken öbür yandan türlerine göre de ayrılıyor. Zekâ, spor, yarış, beceri, macera gibi birçok kategoriye güzelce yerleştiriliyor. Bu sayede her ilgi, tutum, yaş ve zevke yönelik oyunları elinizle koymuş gibi buluyor, hemen oynamaya başlıyorsunuz. Dilerseniz diğer oyuncuların oynama sayısı ve oylarıyla belirlenen popüler oyunlardan da oynayabiliyorsunuz. Bunun haricinde, istediğiniz bir oyunu site içi arama yöntemiyle de bulabiliyor, hiç zaman kaybetmiyorsunuz. Site ekibi, bunlarla da yetinmiyor ve hiç üşenmeden oyunları sizden önce oynayıp gerekli talimatları veriyor. Bu talimatlar, oyun senaryosunu, kontrollerini, tuşlarla ilgili kombinasyonları, ipuçlarını ve diğer adını sayamadığımız pek çok şeyi içeriyor. Ayrıca bunları okumanız için sayfadan sayfaya gezmenize gerek yok. Hepsi de oynadığınız oyunun hemen altında.

Bir başka özellikten bahsedelim. Eğer kendinize oyun oynayacak arkadaş bulamadıysanız, üzülmenize gerek yok. İkikisilikoyunlar.net oyun portalı, 2 kişilik oyunlar dışında tek kişilik oyunlardan da yayınlıyor. Çok geniş bir yelpazeye hitap eden bu sitenin elbette Facebook hayran sayfası da var. Sosyal medyanın öneminin inkâr edilemez olduğu bir dönemde, böylesine kaliteli bir oyun sitesinin hayran sayfasına https://www.facebook.com/ikikisilikoyunlar adresinden ulaşabilir, siz de onların arasına katılabilirsiniz. Ne gibi faydalar sağlayacak size? Düzenli bir şekilde yapılan paylaşımlar, etkinlikler, yarışmalar, oyuncular arası dayanışmalar ve ipuçlarından mahrum kalmayacaksınız. Yazımıza siteden bir oyun tavsiyesiyle devam edelim ve tavsiyeden sonra noktayı koyalım.

Flash oyunların ün kazanmaya başladığı 2000’li yılların başında, hemen hemen herkes tarafından bilinen ve oynanan Altın Avcısı oyununun iki kişilik versiyonu artık sizinle. “Altınlara yetişemedim, bölümü geçemedim, süreyi yetiştiremedim.” gibi şikâyetlere artık son verelim. Hemen bir arkadaşınızı getirin ve onunla uyum çerçevesi altında dayanışma içinde tüm altınları toplayın, en zengin siz olun. Bölüm aralarında çıkan marketçiden bir şeyler almadan geçmeyin, yoksa çok kızıyor. :) Hadi ne duruyorsunuz! İyi eğlenceler!

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin