Araba Oyunu

Oyunu Oyna’nın Kategorilerini İnceleyelim

Merhaba arkadaşlar. Daha önce yazdığım bir makalede OYUN sitesi olan oyunuoyna.com’un tanıtımını yapmıştım. Tasarımından tutun da kullanılabilirliğe kadar site hakkında birçok olumlu eleştiride bulunmuştum. Şimdi ise bu oyun sitesinin birkaç kategorisinden bahsetmek istiyorum. Fakat öncelikle sitenin logosuna bir bakalım.

Görüldüğü gibi oyun sitesinin tasarımına uygun, turuncu ve beyaz renklerin kullanıldığı hoş bir logo yapılmış.

Şimdi gelelim bu oyun sitesinin kategorilerini incelemeye.

Araba Oyunları:

Araba oyunları kategorisinde küçük yaşta çocukların severek oynayacağı birçok oyun bulunmakta. Büyük Tır 2, Çizgi Araba, Grand Prix Yarışı, Polisten Kaç, Mario 3D Araba Yarışı bu oyunlardan sadece birkaçı.

Online Oyunlar:

Online oyunlar kategorisinde ise internet üzerinden online olarak oynayabileceğiniz oyunlar bulunmakta. Şöyle söyleyeyim, bu oyunların çoğunda bir hesabınız bulunuyor ve bu hesap üzerinden oyunları oynayabiliyorsunuz. Klan Savaşları, Travian, Online 3D Savaş, Allods Online, 4Story bunlardan birkaçı.

Macera Oyunları:

En güzel oyunların bulunduğu kategori diyebilirim. Belki de siteye giren çoğu oyuncu bu kategoriye uğramadan siteden çıkmıyordur. Bu kategoride birçok çizgi film karakterlerinin ve oyun kahramanlarının oyunları bulunmakta. En güzel örnek ise macera oyunları kategorisinin en çok oynanan oyunları arasında Scooby Doo ve Ninja Kaplumbağaların çoktan yerini almış olması diyebiliriz. Macera oyunlarına örnek verecek olursak Kızıl Dereli, Cavs Köpek Balığı, Penguen Macera, Çıkış Robotu, Özel Görev ve birçok oyun.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?