beyaz eşya

Özel Arçelik Beyaz Eşya Servisleri

Çağdaş uygulamalarla hizmet veren Arçelik Servis İzmir olarak, sizlere bir telefon kadar yakınız. 444 1 494 numaralı çağrı merkezi telefonlarından bize gün boyu ulaşarak sorunuzun tespiti için yardım alabilirsiniz. Ekonomik fiyat politikalarının uygulandığı Arçelik Servis İzmir’de sizlerin memnuniyeti için tüm politikalarımız müşteri odaklı olarak uygulanmaktadır.

Vereceğiniz güzel referansların bizim için öneminin bilincinden hareketle, her çalışmamızda aynı özen ve titizliği gösterip, siz değerli dostlarımıza yardımcı olmak için özveriyle çalışmaktayız. Arçelik Servis İzmir olarak, arıza nedeniyle değişmesi gerekli olan tüm parçalar orijinal Arçelik yedek parçaları olup, tamamı Arçelik garantisi altında 1 yıl garantilidir. Verilen tüm hizmetlerde, özel eğitimlerden geçmiş deneyimli ve uzman ekipler bulunmaktadır.

Çözüm odaklı, çağdaş hizmetleriyle Arçelik Servis İzmir, özenle eğitilmiş ekiplerden oluşmuş özel bir servistir. Size uygun çözümler en kısa zamanda belirlenip uygulamaya alınır. Uygulama öncesi, sırası ya da sonrasında sorununuzla ilgili her türlü bilgi için teknik ekibimize başvurmanız yeterlidir. Kullanım ile ilgili bilgilerin aktarılıp, önemli püf noktalarının aktarılmasında, teknik ekibimiz kritik önem taşımaktadır. Daima çözüm odaklı hareket eden uzman kadromuz sorunuzda sizin yüzünüzü güldürüp, uygun fiyat politikalarıyla kesenizi rahatlatacaktır. Seçkin kadrosuyla Arçelik Servis İzmir olarak, sizlere destek olmaya hazırız. 444 1 494 numaralı telefonlardan bize kolayca ulaşıp destek istemeniz yeterli olacaktır. Belirttiğiniz zamanda, belirttiğiniz adreste olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kapak görseli PhotoMIX Company

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?