Özel Demirdöküm Klima-Kombi Servis: 444 88 48

Yıllara meydan okuyan ürünler geliştirmesiyle tanınan Demirdöküm firması, ısıtma sektörünün devlerinden bir tanesidir. Türkiye’nin en ücra köşelerine kadar geniş bir satış ağıyla hizmet sunan firma, tüketicilerin tercihlerinde birinci sırada yer alan firmalardan bir tanesidir. Demirdöküm özellikle kombileriyle tanınan, kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sunmasıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyede yansıtan firmalar arasında başı çekmektedir. Dayanıklı olmasına rağmen her cihazda zaman içerisinde meydana gelecek olan eskime ve yıpranma sorunları Demirdöküm cihazlarda da görülebilir ve bu durumda cihaz arızalarını beraberinde getirebilir. Demirdöküm cihazların tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirmek üzere kurulan Demirdöküm servis hizmetlerimizle uzun yıllardır müşterilerimizin yanındayız.

Demirdöküm

Demirdöküm Servis hizmetimizi alabilmek için bizi aradığınızda sizi teknik bilgilere hakim müşteri temsilcilerimiz karşılamaktadır. Müşteri hizmet personelimizden aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını alabilir, servis ücreti, bakım ücreti gibi fiyatlandırma bilgilerini edinebilirsiniz.

Arıza kaydınızı oluşturmanızla beraber adresinize gelecek olan firma çalışanlarımız cihazınızın arızasını tespit ederek, fiyat onayı vermeniz için size sunacaktır. Fiyatı onaylamanızla birlikte cihazın tamir süreci başlamakta ve hızlı bir biçimde süreç tamamlanmaktadır. Bu süreç içerisinde kaliteli servis anlayışından taviz vermeyen firmamız elemanları, cihazınızı detaylı bir tamir sürecinden geçirecektir.

Müşteri hizmetlerimize 7 gün 24 saat boyunca 444 88 48 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Teknik destek personelimiz tarafından sunulan Demirdöküm servis hizmetimizle sizin için en kaliteli hizmeti en kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Detaylar: www.demirdokumservis.co

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumunuz nedir?