Kredi Kartı

PayFix Hem Kurumsal Hem Bireysel Müşteriler için Yeni Nesil Ödeme

PayFix ödemelerinizi güvenle yapmanızı sağlayan dijital bir cüzdandır. Sizden uzun uzun formlar ya da sözleşmeler beklemiyor, PayFix uygulamasını indirerek ya da sitesinden kayıt olarak bir PayFix cüzdanına sahip olabilirsiniz.

PayFix cüzdan ile kısaca yapabilecekleriniz şunlardır;

  • Para göndermek
  • Para çekmek
  • Ödeme ve alışveriş yapmak

Ayrıca, PayFix firması Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından verilen bir lisansa sahiptir.

PayFix Cüzdan Nasıl Kullanılır?

PayFix’i kullanmaya başlamak için internet sitesi üzerinden ya da uygulamayı indirerek kayıt olmanız yeterlidir. PayFix hizmetinden faydalanmak için evden çıkmanıza ya da form ve sözleşmeler ile uğraşmanıza gerek yoktur.

PayFix Cüzdan ile alışveriş yapmak için bakiye yüklemeniz yeterlidir. Peki bunu nasıl yapacaksınız? PayFix’e bakiye yüklemek için seçenekleriniz aşağıda verilmiştir;

  • Bankanızın hesap kartı ile ATM’lerden yükleme yapabilirsiniz.
  • Payfix’e ait olan banka hesaplarına Havale ve EFT yapabilirsiniz. “PayFix Cüzdan” numaranızı yükleme işlemi yaparken açıklama kısmına yazmanız gerekmektedir.
  • Ek olarak çalıştığınız bankaların, mobil ve internet şubeleri ile işlem yapabilirsiniz.

PayFix cüzdana para yatırmak için dakikalarca uğraşmanıza gerek yok. Bu üç farklı yöntem ile 7/24 para yatırabilirsiniz.

Yatırdığınız ücreti çekmeniz mi gerekiyor? PayFix cüzdanınızda bulunan bakiyeyi 7/24 hesabınıza çekebilirsiniz. Dilediğiniz banka hesabını cüzdanınıza ekleyebilirsiniz.

PayFix Cüzdan ile Alışveriş Yapmak

PayFix Cüzdan online alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır. PayFix Cüzdan’ın anlaşmalı olduğu firma, mağaza ve iş yerlerinden online alışveriş yapabilirsiniz.

Üstelik PayFix’in anlaşmalı olduğu işletmelerden %10’a varan indirimler de sizi bekliyor olacak. Anlaşmalı kurumların yaptığı kampanyalardan da faydalanabileceksiniz.

Tüm harcamalarınızı kontrol altına alabilir, raporlayabilirsiniz çünkü geriye dönük alışverişlerinizi 7/24 görüntüleyebileceksiniz.

PayFix Cüzdan ile Fatura ve Kamu Ödemeleri

PayFix Cüzdan finansal işlemleri yapmanıza olanak sağlar. Fatura borcunuzu sorgulamak ve ödeme yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir. Aşağıda hangi işlemleri yapabileceğinizi göreceksiniz.

  • Elektrik, su, doğalgaz ve cep telefonu gibi tüm fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz.
  • Bireysel ya da kurumsal vergilerinizi ödeyebilirsiniz.
  • Harçlarınızı, dosya masraflarınızı kısacası bütün kamu ödemelerinizi yapmanıza olanak sağlamaktadır.
  • Sizin için oluşturulan UYAP Vatandaş Portalı ile icra borcunuzu ve icra dosya masraflarınızı da ödeyebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken PayFix’e giriş yaparak online ödeme sayfasını kullanmaktır. Fatura ödeme tıklayarak ödeyebilirsiniz.

Kurumsal Müşteriler İçin PayFix Cüzdan

PayFix Cüzdan kurumsal müşterilerine risksiz ve yüksek fiyatların olmadığı bir hizmet sunmaktadır. Firmanız ve markanız bizimle ihtiyaç duyduğu tüm finansal işlemleri gerçekleştirebilir.

PayFix kurumsal cüzdan 7/24 ödeme alabilmektedir ve böylece bankaların uzun prosedürlerinin önüne geçer. Kaynaklarınızı banka masraflarına değil, şirketinizi ve markanızı büyütmeye harcayabileceksiniz. Üstelik 7/24 ödeme alabilmek ve ödeme yapabilmek size zaman kazandıracaktır.

Kurumsal müşteri olmaya mı karar verdiniz? Tek yapmanız gereken destek@payfix.com.tr adresine firma bilgilerinizi içeren bir e-posta göndermek.

PayFix Kurumsal API ve Kurumsal Kartlar

PayFix Kurumsal API güvenle müşterilerinize 7 gün 24 saat ödeme yapabilmenizi ve onlardan ödeme almanızı sağlamaktadır. PayFix Cüzdan, Kurumsal ödeme hizmetlerinize kolayca entegre olabilen bir sistem geliştirdi.

Müşterilerinizin ve bayilerinizin hak edişlerini ve hatta personelinizin prim ödemelerini PayFix API ile saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal kartlarımız ise sizlere her alanda kolaylık sağlaması için geliştirildi. Ortak markalı kartlar ile müşterilerinize kolay ve güvenli bir hizmet sunarken, marka prestijinizi de arttıracaksınız. Az maliyetle toplu ödeme çözümleri sunabileceksiniz ve müşterilerinize kampanyalar üretip, onlar için ödeme kolaylıkları sağlayacaksınız.

Tüm bunlar için herhangi bir evrak doldurmanıza gerek yok, yapmanız gereken tek şey kartları müşterilerinize teslim etmek olacak. PayFix API servisleri üzerinden kartları aktifleştirebilir ve kolaylıkla para ödemesi yapabilirsiniz.

Kaynaklar: https://www.payfix.com.tr

Kapak görseli rupixen.com

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?