Kredi Kartı

Paykasa ve Astropay İle Güvenli Alışveriş

Alışverişlerinizi internet üzerinden eviniz de ofisiniz de yapmak istiyor ancak güvenlik endişesi duyuyor iseniz artık sizin için son derece güvenli bir yol mümkün. Oldukça kolay ve kullanım açısından da pratik olan paykasa ile artık güvenli bir alışveriş yapabileceksiniz. Şöyle ki kredi kartı bilgilerinizi yahut banka kartı bilgilerinizi paylaşamadan kolaylıkla online alışveriş yapabilir, nakit ihtiyacınızı karşılayabilir, oyun siteleri üzerinden harcamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı

Türkiye’nin Resmi Ön Ödemeli Kart Satış Sitesi: karttr.com

Size sunduğumuz bu ayrıcalıklı paykasa ile tek yapmanız gereken ne kadarlık bir harcama yapacağınıza karar vermek. Sonrasında sistem ile iletişime geçip hesap numarası almanız yeterlidir. Arından bu hesap numarasına yapılacak harcama kadarında tutar havale ya da eft yapılarak gönderilir. Sistem üzerinden alınan kod ile artık paykasa kartınızı güven içinde kullanabilirsiniz. Sistem de yapılan işlem sonucunda size verilen kodu girmeniz yeterli olacaktır. İşlem onaylandıktan sonra tek kullanımlık kod iptal olacaktır.

http://www.karttr.com adresinden güvenilir bir şekilde ön ödemeli kart işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu şekilde kolaylıkla işlem gerçekleştirilir. Kredi kartı yahut banka kartı gibi cvv kodu son kullanma tarihi gibi bilgiler bu kartta yer alamamaktadır. Hem pratik hem de son derece güvenli olan bu kartta faiz uygulaması bulunmamakta, bunun yanında yıllık olarak banka prosedürü gereği alınan kart ücreti yahut yılda iki dönem için alınan hesap işletim ücreti gibi tutarlar bulunmamaktadır. Bu yönden de son derece ekonomiktir.

Astropay ve Paykwik İle Bilgileriniz Güvende

Astropay ve paykwik kart, paykasa teknolojisini kullanan %100 güvenli ön ödemeli kartlardandır. Karttr.com bu güvenilir ödeme yöntemlerini Türkiye’de satışını gerçekleştirerek siz internet kullanıcılarının gerçekleştirdiği alışverişlerde bilgilerinizin çalınmasına engel olmaktadır.

http://www.karttr.com/astropay/ sayfasını ziyaret ederek astropay kart hakkında en detaylı bilgiye ulaşabilir ve satın alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Astropay ile yapacağınız alışverişlerde kişisel bilgileriniz %100 güven altındadır ve herhangi bir çalınma riski yoktur.

Paykwik ön ödemeli kart sistemi son zamanlarda yaygınlaşan ve astropay kart kadar popülerleşmiş olan bir ödeme yöntemidir. Paykasa ve astropay ile aynı özelliklere sahiptir. Binlerce platformda geçerliliği bulunan paykwik ile ödemelerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.karttr.com/paykwik/ bağlantımızdan bizlere ulaşarak paykwik kart hakkında bilmeniz gerekenleri ve satın alma & bozdurma işlemlerinin nasıl gerçekleştirildiğini anlatan yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?

1 Yorum
  1. Cihat
    7 Ocak 2017 - 16:59
    Cevapla