Lavabo Tesisatı

Pro Tesisatçı Hizmetleri

Pro tesisatçı işyerlerimizin sayıları İstanbul’da artmaya deva ederken cüzi rakamlar ile sizlere yük olmak istemiyoruz. Tesisatlardaki petek içi yıkama işlemlerinde defalarca petek temizliği işlemlerinde bulunan özel ekiplerimizi görevlendiriyoruz. En güzel tarafı istersek sorunlu peteklerde tek tek veya kombi, havlupan gibi kısımlardan giriş bağlantılarını yaparak cihaz ile tek kalemde tüm tesisatı temizleyebiliyoruz.

Pro tesisatçı ekiplerimiz ile müdahale sırasında anlık olarak ne yaptığımızı incelemek ister misiniz? Mutfak lavabosu, banyo gider, küvet, kabin, tuvalet hepsi için tek çözüm bizde. Tıkanıklık açma eylemlerimizde helezon yay veya bazı çubuklar ile eski teknikleri asla kullanmıyoruz. Tekniklerimiz tamamen alaturka ve alafranga tuvaletler için geçerlidir. Arzu ederseniz pisuar sistemler içinde varsa böyle problemler aşmak için kullanabiliriz. Cihazlarımızda yer alan çok farklı özellikler ile atık türü ve yerleşme kısımlarının ne olduğu pek önemli değil. Onları görür ve uzaklaştırırız.

Lavabo Tesisatı

Pro tesisatçı sizlere kaliteli olarak çözüm önerileri sunmak istiyor. Pis kokulu ve gider içlerinin olduğu gibi atıklarla dolu olduğu borularda da atık su kaçağı tespiti yapabiliyoruz. Bunun için pimaş veya farklı bir sistem varsa onların iç çaplarından başlamak üzere tüm kısımları kamera, fener ve cihaz yönlendirmesi ile tarıyoruz. Gerekirse sifonu çekip, su akışının zayıfladığı kısımları hızlıca bulabiliriz. Sonuç olarak binanın neresinde olursa olsun onun konumunu bularak bu soruna bir son verebiliriz.

Kaynak: http://www.protesisatci.com

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?