Kadın Saç

Protez Saç Deri Hava Alır Mı?

Nano teknoloji kullanılarak alt yapısı oluşturan protez saçlar hava ve su geçirgenliğine sahip olduğundan dolayı kafa derisi hava alır. Protez saçın kullanımı hakkında gerekli olan tüm bilgiler Onnahair tarafından verilmektedir.

Cildin Nefes Almasını Sağlar

Yıllardır uygulanan protez saç hakkında şu ana kadar herhangi bir zararlı etki gözlemlendiğine dair veri oluşumu yoktur. Protezin alt yapısı ve kullanılan malzemeler cildin nefes almasını ve fonksiyonlarının sağlıklı şekilde yerine getirmesini destekler.

Ancak alerjik bir cilt yapısına sahip olanlar açısından protez saç uygulamasının ardından ender rastlanan bazı alerjik etkiler söz konusudur.

  • Üretiminde kullanılan malzeme hava ve su geçirgen özelliğe sahiptir.
  • Saç derisinin nefes almasını engelleme.
  • Derinin oksijen ile temasını kesmez.
  • Saç derisine nefes aldırdığından dolayı konforlu kullanım imkanı sağlar.

Genç Görünmeye Yardımcı

Kadın ya da erkek herkesin huzur içerisinde rahatlıkla kullanabildiği protez saç uygulaması doğal görünen saçlara sahip olma imkanı sağlar. Özellikle kişiye özel olarak üretimi gerçekleştirilen protez saç genellikle erkekler tarafından tercih edilir.

Düşme ya da kayma gibi bir riski taşımayan protez saç sayesinde insanlar tüm aktivitelerini rahatlıkla gerçekleştirebilir. Peruk kullanımından çok daha fazla avantaja sahip olan protez saç doğal görünümün yanı sıra aynı zamanda kişinin çok daha genç görünmesine yardımcı olur.

Cildin Zarar Görmesi Engellenir

Herkesin sağlık açısından tereddüt yaşamadan faydalandığı protez saç uygulaması hayalindeki saçı gerçeğe dönüştürmek isteyenler için mükemmel bir seçenek oluşturuyor.

Uzun yıllardır peruk kullananlar açısından protez saç uygulamasına geçişte en büyük merak konusu saç derisinin hava almasıdır. Sağlıklı yapısı sayesinde kullanılan malzemenin kalitesi hava ve su geçirgenliğine sahip olduğundan dolayı saç derisinin ve cildin zarar görmesi engellenir.

Günlük hayatınızda rahatça duş alıp, spor yapabileceğiniz; denize ve havuza rahatlıkla girebileceğiniz suyu ve havayı geçiren OnnaHair protez saçınız ile görüntünüzü yenileyin.

Kapak görseli Priscilla Du Preez

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?